Huawei & Sony

Otázka

 • 0

Prečo aj napriek aféram Huawei s alikáciou Google a podvodom s prezentáciou fotografií s profesionálnych zrkadloviek  prezentovaných ako fotografie mobilných telefónov Huawei je v ponuke Telekom 12 mobilov od Huawei a 2 mobily od Sony???????

Žeby Telekom musel robiť obrovský biznis cez predaj mobilov, lebo biznis??   Silne mi to pripomína podvody s emisiami Volkswagen??????

Akú kvalitu vlastne razí Telekom????? Dosť pochybnú!!!!! 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

 • 0

 

Co to taras?! Islo o jednu jedinu fotku a len pri jednom modely z aktualnej ponuky Huaweiu. Sa necudujem ze sa im to stalo, ked ten mobil foti tak kvalitne :P Chapem ze sa im toto nestalo po prvy krat, ale co to ma spolocne ale zo Sony?! Ktore nedokaze poriadne predstavit jeden poriadny model a jeho uvedenie trva 3 az 6 mesiacov na trhy. 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!


Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.


Prihlásiť sa teraz

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od michaela3008
   Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, keďže už mi príde Telekom ako v kocúrkove. Minulý rok som sa presťahovala a nahlásila zmenu trvalého pobytu priamo na predajni Telekom. Nič sa neudialo. Stále svietila pôvodná adresa. Tak som opätovne zašla na predajňu v KE do Tesca, kde som to nahlásila opäť osobne. Povedali mi, že už je to v poriadku. Ale zase nebolo. Opäť pôvodná adresa. Tak som to skúsila v Predajni Telekomu v Auparku a chcete vedieť výsledok? Zase NIČ. Moje kroky aj smerovali do Tesca v KE do predajne Telekomu, kde už s nasrdeným výrazom som reklamovala, že toto nie je normálne. Pracovník ma ubezpečil, že už to bude v poriadku. Há. Dnes si pozriem svoj Telekom a reku mrknem na adresu. A žiadna zmena. Neviete mi poradiť, na ktorú lampáreň sa mám obrátiť, keď si už konečne chcem zmeniť adresu trvalého pobytu v Telekome? Ďakujem.
  • Od andrej_jelenik
   Dobrý deň, v mestskej časti Ružomberka, v Černovej nám začali kopat optické káble. Predpokladáme ze Telekom rozširuje svoju optiku aj k nám, ako to bolo od Vás dávnejsie už avizované. Chcel by som sa opýtat v akej dohladnej dobe by optické pripojenie v Černovej mohlo byť pre nás (Vašich zákazníkov)  k dispozícii. Stačí orientačne. Predom ďakujem za odpoved.
  • Od lukaskurti22
   Dobrý deň. Chcem sa spýtať či bude v telekome dostupná Motorola Edge/Edge +?
   Ďakujem.
  • Od Roky33
   Ako nový zákazník s 2 službami mám nárok na benefit 100€. Informovali ste ma, že mi ho vyplatíte na pobočke po uhradení prvej faktúry.
   Je možné oň požiadať aj inak ako osobne na pobočke? Ak áno, ako postupovať. 
   Ďakujem.
  • Od tomas.giba
   Dobrý deň, vytvorili sme si objednávku cez internet pred 2 týždňami a okrem potvrdenia e-mailom sme nedostali žiadnu reakciu. 
  • Od TibMes
   Ako sa odhlásiť od SMS-iek o skvelých akciách, súťažiach a podobného SPAM-u? Napr. "Nezabudnite dnes vyhrať túto blbosť" a "Už len 3 dni hráte o tento nezmysel" a "ešte Vás tým budeme otravovať 127-krát do konca týždňa".