Veľa športových programov, málo hudobných

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Dobrý deň, je možné nejakým spôsobom špecifikovať programy v ponuke magio go? Je tam pre mňa zbytočne 10 športových programov, ocenil by som viac hudobných programov, ako kolekciu MTV, Retro Music TV alebo aj English Club TV, CNN spravodajstvo.. Ostatné je viac menej OK. Ďakujem

Editoval/-a steslu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

hudobne kanaly, resp. hudbu najdes na internetu vsade. sportove kanaly vysielaju obsah, ktory na internete nenajdes. ak ti chyba nejaky konkretny hudobny zaner, vyskusaj youtube. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na MTV idú normálne relácie, nie len hudba a spomínam aj iné programy napr aj zahraničné spravodajské alebo EnglishClub.  Fakt nepotrebujem na 13 kanáloch pozerať ako sa niekto naťahuje za loptou spred 5tich rokov. Ako to je môj názor na vec preto by som bol rád keď to inak nejde buď doplniť alebo aby bola aspoň možnosť voľby.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiez sa pripajam k nazoru, prosim Telekom, aby Go verzia kopirovala raster IPTV sluzby. Mam android tv a chcem mat tv sluzbu bez dalsieho boxu. Magio tv sa ale nechcem vzdat. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano, poprosim viac hudobnych programov

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na Android telke je fakt lepsou volbou ten YT 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od cp22lis55
      Dobrý deň chcem sa spýtať či magio go funguje na Google Chromecast 
    • Od memerg75
      Eviduje niekto, kto ma magio go na PC (cize nie mobil appka a nie TV Box) tento problem s prepalenou bielou farbou (akoby prednastaveny max. kontrast v stream)? Najskor som myslel, ze sa mi pokazil monitor :-) ale po kratkom skumani som zistil, ze to je takto prednastaveny cely magio go stream cez web browser. takmer nepozeratelne. pre porovnanie, ten isty browser s povodnym streamom Markizy. Zda sa mi, ze sa tato zmena prejavuje iba od dnes, t.j. 17.12.2020. v mobilnej aplikacii tento problem nemam.

• Od paly273
      Prečo sa nemôžem prihlásiť do Magio go na telefone alebo notebooku ?
    • Od tomas.hlavac
      Dobrý deň,
      chcem sa spýtať, v čom môže byť problém, keď seká obraz vo webovom prehliadači cez Magio Go v akomkoľvek TV programe. Ostatné streamy (YouTube atď) idú úplne v poriadku, bez sekania obrazu. Ovládač ku grafickej karte je update-nutý na najnovšiu verziu.
      Ďakujem za odpoveď.
    • Od Papenko
      Dobrý deň, chcem sa opýtať kedy bude služba Magio Go dostupná pri LG televízory.
      Ak áno, či aj pre staršie modely.

Ďakujem

AK
    • Od skalla16
      Zdravím,chcem sa opýtať či sa niekto nestretol s problémom s prihlásením sa do Magio go aplikácie v Smart tv ,dostal som od telekomu k paušálu 2 Magio go účty zadarmo ,ale tie boli len do mobilu a tak som si kúpil cez sms ktorú mi vyhodilo pri načítaní QR kódu v Smart tv za 4 eura Magio go ale keď zadam prihlasovacie údaje napíše mi že sú zle a aj tak ma neprihlási,pritom mám napísané všetko správne ,neviete poradiť ?