Motorola Moto G6 Play nabijanie

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Chcem sa opýtať či mi vie niekto poradiť .asi pred 3-4 dnami mi začal telefón nabíjať pomaly .bol stále nabijany cez origo nabíjačku stále keď som pripojil tak sa zobrazilo nabíja rýchlo a teraz vôbec .po pripojení nabíjačky  sa zobrazí hláška nabíja pomaly .neviem kde môže byť problém a ako by sa to dalo opraviť ? telefón je ešte v záruke  ďakujem pekne za radu a odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň,

najprv by som odporučil vyskúšať inú nabíjačku alebo factory reset. Ak by nepomohlo, tak reklamovať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dobrý deň.

nabíjačku som skúšal aj inu lebo mame doma 3 takéto telefóny no je to to iste .chcem sa pýtať aky je to factory reset a ako ho urobiť?

ďakujem

dobrý deň.

nabíjačku som skúšal aj inu lebo mame doma 3 takéto telefóny no je to to iste .chcem sa pýtať aky je to factory reset a ako ho urobiť?

ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Factory reset je obnovenie továrenských nastavení. Ako rozmýšľam, pravdepodobne by to nepomohlo, ide podľa všetkého o hardvérový problém. Ak telefón funguje rovnako aj s inými nabíjačkami, odporúčam ho dať na reklamáciu na Telekom centre.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ďakujem dam to na reklamaciu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Ešte Vám odporučím zaslať telefón priamo do servisu, kuriér ho u Vás vyzdvihne a následne ho doručí späť na Vašu adresu. Takýto proces je rýchlejší, stačí Vám doklad o nákupe a popis závady. Nemusíte tak ísť na predajňu, vzhľadom k aktuálnej situácii.

Viac informácii na stránke servisu https://www.escsk.eu/

Editoval/-a Mirko

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar