prechod na optiku

Otázka

• 0

Dobrý deň

Môj  kód účastníka je : 10***4570.

Som Váš klient , pričom od 31.7.2015  využívam   balík 3P - INT+TV +TP.  15.11.2019  mi skončila  24 mes. viazanosť  +  6 mes. / do 15.5.2020/ dohodnutá cena na balík.

Otázka:: Aká bude cena balíka po 15.5.2020 ?

V našej obci / Čečehov, okr. Michalovce, už o konca minulého roka 2019  mal byť realizujú tzv. optokábel pre T-com. Doposiaľ nie je. Alebo sa mýlim. Úmyselne som vyčkával až doposiaľ, aby so prešiel na  novú službu- optiku. Mám totiž  od Vás TV  cez  satelit a ten by som samozrejme zrušil - vymenil za optiku.

Otázka:  Kedy sa bude dať  prejsť u nás na optiku.

Naďalej by som  chcel využívať od  Vás ú / T-Com / tzv trojkombináciu   TP- M + TV-M + INT -L.  Naviac by som mal záujem o TV  PHILIPS  50PUS7304/12, ktorý mate v ponuke.

Skúste poradiť ako postupovať  a skúste ponúknuť  zaujímavú cenu pri viazanosti 12 mesiacov.

Ďakujem za odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Dobrý deň

Môj  kód účastníka je : 10***4570.

Som Váš klient , pričom od 31.7.2015  využívam   balík 3P - INT+TV +TP.  15.11.2019  mi skončila  24 mes. viazanosť  +  6 mes. / do 15.5.2020/ dohodnutá cena na balík.

Otázka:: Aká bude cena balíka po 15.5.2020 ?

V našej obci / Čečehov, okr. Michalovce, už o konca minulého roka 2019  mal byť realizujú tzv. optokábel pre T-com. Doposiaľ nie je. Alebo sa mýlim. Úmyselne som vyčkával až doposiaľ, aby so prešiel na  novú službu- optiku. Mám totiž  od Vás TV  cez  satelit a ten by som samozrejme zrušil - vymenil za optiku.

Otázka:  Kedy sa bude dať  prejsť u nás na optiku.

Naďalej by som  chcel využívať od  Vás ú / T-Com / tzv trojkombináciu   TP- M + TV-M + INT -L.  Naviac by som mal záujem o TV  PHILIPS  50PUS7304/12, ktorý mate v ponuke.

Skúste poradiť ako postupovať  a skúste ponúknuť  zaujímavú cenu pri viazanosti 12 mesiacov.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj, optika by mala byt dostupna v tvojej lokalite 31.5.2020, ber datum s rezervou casto sa moze posuvat a zvlast ked je takato situacia

Ak aj dovtedy nebude, a uz nenbudes chciet cakat, zober VDSL ...rychlosti su dost vysoke a stabilita by tam mala byt tiez dobra 

kkss.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj a ponúkať cenu, prípadne ponúkať viazanosť...... toto je verejné fórum,  tu nekomunikuješ priamo s telekomom. také niečo tu nie je možné. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

A viete mi pozrieť, či  a nakedy je v pláne obec Príbelce?

Editoval/-a RonyPu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Uveďte presnú adresu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Príbelce 119. Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na adrese mám VDSL2 a telekom mapa to ani neponúka. Niekde som však našiel jej verziu, kde po zväčšení a kliknutí na moju adresu (nie na zadanú adresu do poľa) mi ukázalo, že je dostupná optika 600/600Mbit, preto som bol v rozpakoch. A to mám DSLAM koncentrátor(zrejme napojený na optický uplink) asi 30 m od domu ;-( . To je smola ;-). Tá optika je lákavejšia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

VDSL dostupné vidím, ale optiku nie. Podstatné je, že samotný eshop na danej adrese neponúka možnosť objednávky optického internetu, a v zozname plánovaných lokalít nie je. To sú smerodajné zdroje. Ešte poprípade skúsim, či oddelenie pokrytia nemá nejaké bližsie info.

DSLAM tam byť môže, ale ten je pravdepodobne prevádzkovaný pre účely VDSL. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem sa ochotu. Vydržím nejakom na tom VDSL ;-) Sme malá dedina, tak sa neoplatí u nás realizovať optiku. Len na koniec.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od leokabina
      Mám záujem pripojiť sa na optokábel, ktorý bude zajtra do našej bytovky prifúknutý.  Adresa je Zvolen M.R.Štefánika 53.  Na akej adrese prevádzkovej skupiny resp. tel.č. sa môžem prihlásiť?
    • Od marek2006
      Dobrý deň , chcel by som sa spýtať kedy bude spustený optický internet v obci Konská (okr.Žilina) Hlavná ulica 34/44 . Ďakujem 
    • Od marekgabani
      Dobrý deň, 
      dozvedeli sme sa info, že vo vedľajšej obci (Dulova Ves - obec)  už prebiehajú stavebné práce k zavedeniu optického internetu (v časti Dulova Ves - Vlčie Doly bol optický internet zavedený už skôr). 
      Chcem sa opýtať, či sa nechystá pokračovať aj ďalej - do našej obce Kokošovce? PSČ 082 52. Určite by tu bol záujem o optický internet.
      Ďakujem a ostávam s pozdravom. Marek 
    • Od DusanO
      Zdravim,
      este 5.5. mi prisla SMS v ramci kampane zrychlujeme2020 ... "Prave sme Vam zvysili ...". Mam Magio Internet XL so zlavou (to je textacia z faktury).
      Podla stranky https://www.telekom.sk/zrychlujeme2020 by som mal mat 1Gbps bez nutnosti restartovania. Merania mi stale osciluju okolo
       600/60 (tak ako to bolo pred SMS). Ako si to mozem overit inak ako empiricky - meranim? Viem si sam zistit aky profil mam nastaveny?
      Myslim, ze som preliezol cele menu ONT (Huawei HG8245H) co mam viditelne ale meno profilu som nenasiel.
      Meranie priamo na porte ONT:
      speedtest.exe -p
         Speedtest by Ookla
           Server: Slovak Telekom - Bratislava (id = 7069)
              ISP: Slovak Telekom
          Latency:     2.17 ms   (0.18 ms jitter)
         Download:   585.53 Mbps (data used: 785.9 MB)
           Upload:    58.44 Mbps (data used: 63.7 MB)
      Packet Loss:     0.0%
       Result URL: https://www.speedtest.net/result/c/22e50844-942c-4e6d-9d89-003e3026162e
      V LANke za dalsim smerovacom a 2 switchmi:
      speedtest.exe -p -s 3902
         Speedtest by Ookla
           Server: Orange Slovakia - Bratislava (id = 3902)
              ISP: Slovak Telekom
          Latency:     3.34 ms   (0.08 ms jitter)
         Download:   605.39 Mbps (data used: 806.9 MB)
           Upload:    61.16 Mbps (data used: 64.7 MB)
      Packet Loss:     0.0%
       Result URL: https://www.speedtest.net/result/c/8e59304d-babe-49c3-9778-63108219bbcc

• Od Tobias234
      Dobry vecer chcel by som sa opytat kedy uz bude opticky internet v dedine Kladzany lebo ja sam mam magio internet vzduchom a mam 500gb dat a vzdy to dojde a musim aktivovat po 10gb za 10e a nebudem stale platit viac lebo nie je optika treba mi aj domace zo školy posielat nikdy nemam internet prosim vela ludom by to pomohlo v dedine.
    • Od dziurkacz
      Dopyt: Magio internet (optický)
      Lokalita: Bernolákovo, ulica Orgovánová

Dobrý deň, 
      rád by som sa informoval o aktuálnom stave zriadenia optiky pre uvedenú adresu.
      Ďakujem pekne za informáciu