Volania

Otázka

• 0

Dobrý deň,

na základe telefonického rozhovoru sa na Vás obraciam s riešením problému s mojim telefónom. Nie je možné prijímať žiadne hovory ani mi neprichádzajú sms. Poprosím o spätnú väzbu.

Marko Peter

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Ahoj, toto je verejné fórum,  pokiaľ ty môžeš volať, ale nedokážeš prijímať, nemyslím, že tu ti s týmto pomôžeme. 

predpokladám, že na zákaznícku linku si volal, podľa toho čo píšeš, aj keď nerozumiem, prečo to tam nevyriešili, keďže toto normálne robia.  a keďže sem píšeš, predpokladám, že ti povedali, aby si telekomu napísal. 

to sa rodí tadeto https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Annasuliova
      Dobrý den prosím vás chcem sa spitat mám paušál t mobil a neviem po kolko mám splátku mesacne dakujem pekne
    • Od adriana02021974
      Dobrý deň 1.8 2020 končí synovi viazanosť na 24 mesiacov. Kedy treba požiadať o zrušenie zmluvy? Dak2
    • Od Ramona
      Dobry vecer, chcem sa opytat, ci sa nieco u Vas deje, lebo vo Chvojnici okres Myjava
      je vypadok siete. Nejde nic, tv, internet, mobil. ďakujem za odpoveď Ramona
    • Od jozzo
      Mam pausal biznis mini 12, je tam sekundova tarifikacia? Nejak sa mi nezdá...
    • Od richard.barat1
      Dobrý deň uz dlhsi cas sa snazim objednat si telefon ce vasu stranku a zmenit pausal no nefunguje mi to neviem stlacit tlacidlo pokracovat viete mis stým pomoct 
      dakujem pekne prajem pekný zvyšok dňa 
    • Od hacicibumbac
      Zdravím, je nejaká možnosť predčasne ukončiť viazanosť (splácame PS4, oficiálne končí december 2020) a nastaviť si nový paušál s novým zariadením? 
      Platli by som takmer 2-násobok, tak či sa dá urobiť nejaká výnimka.
      Ďakujem za každú odpoveď