Vaše služby

Otázka

 • 0

Dobrý deň. Momentálne som zákazničkou poskytovateľa O2,kde mám paušál, televíziu na doma ako aj internet na doma. Bohužiaľ nie som spokojná s ich službami (časté vypadávanie signálu, televízie, nefunkčnosť internetu) a tak som sa po niekoľkých odporúčaniach a recenziách rozhodla pre Vaše služby. Tak ako aj v O2 by som chcela od Vás aj paušál, aj televíziu aj internet na doma, ak je to možné, ale chcela by som sa najskôr s Vami poradiť. Chcela by som si preniesť číslo, ktoré momentálne mám, ale som viazaná ešte bonusom na telefón. Po zistení viem si ten zvyšok vyplatiť v najbližšej faktúre, ale neviem, keďže už nechcem užívať ich služby, či mi nezrušia aj číslo. Preto, ak by som sa mohla opýtať, či by ste mi vedeli poradiť ako by som mala riešiť tento problém. Ísť najprv do O2 a vyriešiť si všetky veci tam a prestúpiť na Vaše služby alebo po prenesení čísla mi O2 automaticky pošle faktúru so všetkým? Za každú odpoveď Vám vopred ďakujem. 

S pozdravom Martina Bondrová 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

 • 0

Dobrý deň,

odporúčam v O2 vysporiadať všetky pohľadávky a následne požiadať o prenos čisla do Telekomu. 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od bobacka
   Dobrý deň konci mi program a sľúbila mi zamestnankyňa ze mi zavolá ponuku, doteraz sa vsak neozvala. Rada by som pokračovala v tom istom programe co mám ajzatu istú cenu. Ďakujem s pozdravom Bobenicova 
  • Od koki818
   Ahojte,
    
   Toto bude skor informativne ako otazka. Koncil mi pausal tak som sa po prezreti ponuk ostatnzch operatorov rozhodol preniest cislo. Platil som v telekom nejakzch 58 eur za nekonecno HD + telefon Samsung galaxy s22 +. S telekomom som bol nejakych 10-12 rokov a vzdy sa s nimi dalo pri konci viazanosti dohodnut na akom takom dorovnani ponuky konkurencie. Nie vsak tentokrat pani z retencneho mi zavolala ze mi nevedia poskytnut ziadnu zlavu a rozlucila sa so mnou. Som z tohto pristupu celkom sklamany kedze som bol s operatorom vacsinu casu spokojny ale nie som blbec aby som o 18 eur preplacal pausal len zato, ze mi je telekom ako firma sympaticka.
   Ake ste mali vy skusenosti s retencnymi v poslednej dobe?
  • Od Marcel
   Telekom od 01.05.2022 prinesie vynovené paušály. https://zive.aktuality.sk/clanok/B7rGY89/vynovene-pausaly-od-telekomu-budu-drahsie-dostanu-viac-dat-a-dva-dalsie-budu-neobmedzene/
  • Od Pavol66
   Perce nemá signál keď je nová sim karta ani volať nemozem
  • Od mmatejov
   Dobrý deň, chcem sa kompetentných spýtať, prečo od včera 10.12.2021, kedy vyšiel nový cenník, zmizlo z eshopu zariadenie Xiaomi Mi Band 6 a je tam iba nová verzia Xiaomi Mi Band 6 NFC, ktorá je podstatne drahšia. V cenníku naďalej ostalo aj zariadenie bez NFC a v eshope si ho neviem pridať k paušálu, iba verziu s NFC (ktorú ale nechcem lebo je pre mňa nevyužiteľná). Ostatné zariadenia z cenníka sú v eshope, iba tento náramok zmizol. Stále bola dostupnosť tohto náramku (sledujem posledný mesiac) a svietilo pri ňom "NA SKLADE" (čiže nemohlo sa vypredať). Po zmene cenníka jednoducho náramok zmizol z eshopu a ja si ho neviem pridať k predĺženiu paušálu.
  • Od simon0000
   Bude mi končiť paušál Ano S  s dodatkovou službou nekonečné SMS ,da sa paušál predlžiť  na ďalšie dva roky?
   Za súčasných plat. podmienok?