Magio Go Kino

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Zdravím, chcel by som sa opýtať, existuje niekde zoznam filmov, ktoré sú ponúkané v Magio Kino?

Ako pozerám stránku telekom.sk, tak majú ponúkať 500 filmov, ale ja ich vo videopožičovni Magio go narátam tak 100.

Niektoré filmy som len skúšal hľadať, napr. pre deti Smejko a Tanculienka, v hlavnej ponuke ich nevidím, ale ak dám vyhľadávanie tak mi ich nájde. Len je to dosť nepraktické zadávať názvy filmov a nemať ich všetky v ponuke.

Vie niekto poradiť, či teda je možnosť zistiť, aké filmy sú momentálne v ponuke?

Ďakujem za ochotu.

Editoval/-a Jozulienko41

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od homeuser
      Mám doma vlastný router (mikrotik) pripojený za ONT v bridge mode. Nakonfiguroval som na WAN interface PPPoE , NAT a FW. Internet mi funguje. Je možne na môj router pripojiť aj Magio set topbox?
    • Od sisa2610
      Cca od 14.6.2021 vobec nefunguje teletext na ziadnom kanali. Tlacitko TXT predtym fungovalo na vsetkych kanaloch, ktore maju teletext, ale teraz nereaguje vobec nikde. Je chyba v set top boxe alebo v prenose signalu?
    • Od Mino9233
      Dobrý deň mám v televízore Samsung Magio Go a nejaká rada alebo pomoc kde viem prepnúť jazyk audia lebo napríklad keď pozerám formulu chcem slovenský dabing alebo audio a stále mi to dáva po česky a na mobile sa mi to ľahko dá prepnúť len na televízori to nevidím nikde nejaké riešenie alebo návod kde by som to mohol vedieť prepnúť??? 
    • Od suxar76
      Dobry den, chcem sa opytat, preco je vysielanie cez Magio go oneskorene oproti realnemu casu o cca 2-3 minuty?
      Da sa to nejako zosynchronizovat?
      Pozereram to na Android TV.
    • Od alenaG3
      Dobry den, chcem sa opytat ci sa da aktivovat magio GO aj online.. dnes, ..hned teraz. mam magio televiziu , takz to mam zadarmo k tomu, ale je potrebne to aktivovat a vraj len na pobocke, alebo s operatorom, ktory je len cez pracovne dni.a manzel v nemecku chce pozerat hokej :-)
    • Od Galaxymanko
      Zdravím, 
      takže v poslednej dobe mi krásne išlo Magio GO stiahnuté z Google Play Store rovno v Smart TV a zrazu mi tam dnes vyhodilo hlášku: 
      Použité prihlasovacie údaje sú správne, ale služba Magio GO TV je dostupná len pre Magio GO TV (set-top box) a pre mobilné zariadenia (mobil alebo tablet).

Zmenilo sa niečo, pôjde to ešte alebo takto idete nútiť ľudí do Magio boxov?