Magio Go Kino

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Zdravím, chcel by som sa opýtať, existuje niekde zoznam filmov, ktoré sú ponúkané v Magio Kino?

Ako pozerám stránku telekom.sk, tak majú ponúkať 500 filmov, ale ja ich vo videopožičovni Magio go narátam tak 100.

Niektoré filmy som len skúšal hľadať, napr. pre deti Smejko a Tanculienka, v hlavnej ponuke ich nevidím, ale ak dám vyhľadávanie tak mi ich nájde. Len je to dosť nepraktické zadávať názvy filmov a nemať ich všetky v ponuke.

Vie niekto poradiť, či teda je možnosť zistiť, aké filmy sú momentálne v ponuke?

Ďakujem za ochotu.

Editoval/-a Jozulienko41

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

0 odpovedí na túto otázku

Na túto otázku nie sú zatiaľ žiadne odpovede.

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od cenculsk
      des a hroza.

v aplikacii magio go nie je mozne si vybrat zvukovu stopu. darmo mam nastavenu slovencinu v aplikacii ako preferovanu zvukou stopu, program mi ide v cestine. a neda sa to ani zmenit pri pozerani konkretneho programu.

pri pozerani v prehliadaci na www.magiogo.sk je to aspon trochu lepsie. sice nastavena slovencina ako preferovana zvukova stopa, ale program ide v cestine. najstastie, nastastie da sa to aspon manualne zmenit pri pozerani konkretnej stanice.

preco takato trivialna moznost nie je aj v aplikacii???

nehovoriac o tom, ze ak mam nastavenu preferovanu zvukovu stopu, preco sa pusti ina, ak pre dany program existuje dana zvukova stopa, ktora je nastavena ako preferovana???
      to chcem tak vela? aby veci fungovali tak ako ich predavate?
    • Od KabLe
      Zdravim,  uz dlhsi cas nefunguje hore lista TV program vyhodi len prazdnu stranku, mozte sa nato pozret ? dik
      + tak isto nahravky pokial idem DOMOV>> NAHRAVKY nic ale ked dam Videopozicovna >>> Nahravky uz to ide
    • Od marek.novak
      Dobry den,
      v obci Jarna, miestna cast Cifer realizujete vykopove a zmene prace s tahanim optickych kablov. Na hranici pozemku uz mame osadeny stlpik s ukoncenim. Chcem sa spytat, kedy asi ocakavate ukoncenie prac? Majitelov jednotlivych nehnutelnosti budete obvolavat alebo si to mame nejakym sposobom sledovat a nahlasit sa?
      Dakujem
      Marek
    • Od patrikdanis
      Dá sa cez switch pripojiť Magio TV a ešte aj NAS server a PC? Potrebujem využiť, iba cez LAN kábel prístup na 1.poschodie keďže KZ je dolu v obývačke a izbu mám na 1.poschodí. Máme všade rúrkovú inštaláciu káblov. Jedná sa o 12 ročný RD. Keďže to budem raz ja zapájať mám aj krimpovacie kliešte, len neviem či bude treba s KZ natiahnuť LAN kábel do izby ku switchu na priamo alebo krížený a do PC a NAS server budú originálne LAN káble Môžem jeden LAN port využiť na TV (Magio TV box), PC a NAS server cez switch teda cez originálne káble kupované krátke. Ďakujeme za všetky rady.
    • Od pteodaktil
      Zdravím,
      mám chytrý balík internet (L) + TV(M) od telekomu ...viazanosť do januára budúceho roku 
      ak si to teraz cez net predĺžim ...s tým, že mám záujem o vyšší balík TV (L) 
      aká zmluva mi vlastne príde ?
      na 24 mesiace +4 mesiace ?
      alebo upravená bude až nová zmluva po konci terajšej viazanosti ? 

• Od kjuteq
      Kedy bude konecne mozne prenajat viac ako 4 set-top boxy ? a zaroven pustat viac ako len 2 HD  kanaly naraz..... v dnesnej dobe 4K ponukat len 2HD streamy naraz teda ziadna slava.