Easy internet

Otázka

• 0

Prosím vás ako fungujú dáta na easy karte?

Ak miniem 50 centov už môžem používať iba 200MB balíky.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

no podľa toho čo uvádza telekom, tak nie, 

4G INTERNET V MOBILE

Za surfovanie zaplatíš 0,10 €/MB, max. však 50 centov za deň. Následne v danom dni surfuješ s 200 MB zadarmo.
Ak nesurfuješ, neplatíš samozrejme nič.
Navyše si môžeš dokúpiť ďalších 200 MB poslaním SMS v tvare ESTE200 na 12330 alebo využiť Dátové balíčky.

https://www.telekom.sk/volania/easy?sluzby-a-ceny#sec-2

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže viac dát môžme mať iba s balíkmi?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak by som zobral to čo telekom píše, tak to nedáva význam.... maximálne za deň zaplatíte 50 centov potom máte k dispozícií 200 MB. 

nepíšu nič o tom, že by sa musel aktivovať balík za 50 centov na deň, ale to, že normálne míňam Mb za Mb za ktorý platím samostatne a keď dosiahnem ich hodnotu vo výške 50 centov, tak potom by som mal dostať 200 MB na dáta na daný deń. avšak aj to je z rozporom s tým, že za deň zaplatím maximálne 50 centov, pretože ak to miniem, musím kúpiť ďalší balík.... 

toto písal dajaký dobrý retard.......

no v každom prípade toto je to, čo niekto neschopný napísal a vôbec to nedáva zmysel a ani logiku.... 

funguje to tak... respektíve malo by to zrejme fungovať tak, že ak za deň presurfuješ 50entov, tak dokopy na ten deň máš 200 Mb.  čo je pri cene  1Mb/10 centov  darček v podobe 195 Mb. podľa toho čo píšu, nemusíš aktivovať žiaden balíček na túto službu a keďže je to kredit, tak následne po prečerpaní by mal mať možnosť výberu.

Buď  si kúpiš balíček dát na využívanie, ktoré sú ja na tej stránke uvedené, a alebo budeš míňať dáta bez balíčku za cenu podľa toho koľko minieš v tej cene 1Mb/0,1 eur.

To avšak ale odporuje tomu, že maximálne 50 centov. takže osobne predpokladám, že ťa po minutí odstrihnú z netu a túto možnosť nedostaneš, čo je ale v rozpore s tou službou, ktorú od nich berieš. 

inak povedané, je v tom bordel, neskutočný, písal to niekto ako náš pán kapitán Danko že aj keď čítaš doookola nevieš pochopiť čo to za hlod bol práve vypustený do éteru. 

navyše asi 2 týždne vzad tu bola jedna zákazníčka telekomu tiež s EASY a sťažovala sa, že jej to za internet na deň nezobralo 50 centov, ale celé euro. 

teda ako to funguje nik nevie,  a na stránke majú načmárané hovadiny bez logiky. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Avšak, keď máš Easy, predpokladám, že chceš zostať na sieti telekomu. 

prečo neprejdeš do Jura, ktorý vznikol ako protikampaň telekomu na 4rku a beží na sieti telekomu? 

Hovor na EASY stojí 0,10 eur / min, u Jura stojí 0,05 eur / min a ak si dobil kredit v priebehu posledných 30 dní tak len 0,02 eur / min.

SMS na Easy stojí, 0,06 eur, u Jura stojí 0,05 eur  a ak si dobil kredit v priebehu posledných 30 dní tak len 0,02 eur 

Dáta stoja na EASY 200MB / deň za 0,50 eur, a u Jura 100MB / deň za 0,20 eur.... čo tvorí tých 200MB na EASY za 0,40 eura u Jura. 

že teba musí niečo silne držať priamo v telekome. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od tomasiko
      Ako to že mám aktivovanú službu streamon a ťahá mi YouTube moje data čo mám s tým robiť ???
    • Od eduardvarga1
      Zdravim, je super ze sa aj pre program Bez zavazkov umoznilo kupovat datove baliky.  Co mi ale vadi, je to, ze ak mi nahodou skonci niektory datovy balik, tak padnem do neskutocne drahych dat (1MB za 10 centov, t.j. 1GB za 100€).  Moja predstava bola taka, ze ked mam na Bez zavazkov vypnute data a si kupim niektory z datovych balikov, tak sa mi data zapnu, kym je balik platny a aktivny, po jeho skonceni sa mi opatovne data vypnu..  Ale nie je to tak. Aj po kupeni (napr. jednorazoveho balika 1GB za 3€) mi ostali data vypnute. Musel som volat na 0800123456, az tam mi ich zapli. (mobilna appka, ani portal Moj telekom to NEPONUKA).      Naozaj nie je ziadna moznost, aby po vycerpani balika clovek nespadol do tych priserne predrazenych dat ???  Neda sa to urobit tak, ze sa data vypnu, kym si znovu nekupim nejaky balik ??  
      Ako je to pri balicku s automatickou obnovou (1GB za 3€ s automatickym dokupovanim) ?  Je tam hrozba, ze medzi vyprsanim dat z prveho nakupu a automatickym dokupenim novych dat, nastane akesi hluche obdobie, kde budem platiti za data nekrestanskych 10 centov za 1MB ?  Alebo sa mozem spolahnut, ze toto nehrozi ?  Prenasaju sa neminute data z obdobia do noveho obdobia ?
      Vopred vdaka za odpovede a vysvetlenie.  Poslite pls tie podnety (z prveho odseku) kompetentnym, nech porozmyslaju o tom, ako ten program vylepsit tak, aby nehrozili uzivatelom likvidacne ceny za data po vypadnuti z balika.
      vdaka, edo
    • Od silvo2577
      Zdravím. Veľmi pomalí mam internet či s balíkom ci bez balíku proste nula bodov. Prečo? 
    • Od VladoDurdik
      Dobrý deň. Prosím vás má niekto skúsenosť, či sa dá pripojiť k mobilnému internetu (1Giga cez WiFi router ktorý je k tomu) TV s Androidom? Potrebujem len stiahnut aplikácie - nie pozerať filmy.
    • Od filipzemiansky123
      Dobrý večer, chcel by som sa spýtať či budú dáta zadarmo aj v júni??
    • Od 93dada
      Dobrý večer,chcela by som vedieť kvoli čomu my boli aktivované dáta zadarmo spoplatnené