Dáta ZADARMO

Otázka

• 0

Dobrý večer,chcela by som vedieť kvoli čomu my boli aktivované dáta zadarmo spoplatnené

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Zdravíčko toto je verejné fórum a na takto konkrétnu otázku priamo spojenú s tvojím účtom tu asi nedostaneš odpoveď.  na to musíš kontaktovať telekom.

nie si v zahraničí? viem že tam tie dáta neplatia. 

aktivovala si si dáta aj v apríli?  v apríli ich bolo treba aktivovať nanovo?

možno hlúpa otázka... ale neprečerpala si ich?  pozerala si spotrebu?  vypisuje ti tam aj tie dáta zadarmo? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ten balík bol takto označený ? Za tento sa neplatí nič  a majú ho všetci s paušálmi ANO, Happy

DAED479F-CA91-4440-9EF0-F6314C12BDB4.jpeg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Ema123
      Ahojte chcem sa spýtať aka je výška zabezpeky keď som ako novy zákazník a chcem paušál + Iphone 11 pro max. Ďakujem 
    • Od Ema123
      Dobrý deň chcem sa spýtať keď prídem osobne na pobočku a chcem si zobrať paušál aj telefon je potrebný aj výpis z bankového účtu? Ďakujem 
    • Od Simona_Zahradnikova
      kedy zvycajne chodi k vam kurier od telekomu, pripadne kedy da o sebe vediet ze v ktorom case cca pride?
    • Od martinjarabek
      Môže mi niekto vysvetliť prečo tie predpotopné balíky majú taký malý objem dát a prehnané ceny? L balík 30GB za 30 euro??????  V tejto dobe je to 30 videí na youtube. Môžte pri svojich produktoch myslieť aj na ľudí a nielen na šéfove vačky?????????!!!!!
    • Od marcokozolka
      zdravim mam problem s platbou nedaju sa mi zaplatit faktury volal som do banky tam je vsetko v poriadku na vasej super stranke mi napise ze sa neda zaplatit cez kartu nejaku chyybu 020-200 alebo nieco take podobne co to je