Otázka

• 0

Prosím vás som v Rakúsku v pokrytí 4G siete v telefóne všetko nastavené 4G voľte zapnuté roaming tiež a stále len 3G sieť iPhone 8 karta je od druhej ruky ale už prepísaná na mna že či náhodou potporuje vôbec 4G ja už fakt netuším o radu vopred ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

ak by bola staršia ako nejakých -+ 5 rokov tak áno, nemusí podporovať 4G sieť.  takže ide otázka, či si na tej karte vôbec niekedy dosiahol 4G

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

iPhone 8 podporuje 4G, nemal by byť problém. Ešte môže byť problém v tom, že más manuálne nastavenú sieť jedného z operátorov. ktorý nemajú podpísanú roamingovú zmluvu na 4G s Telekomom. Skús nastaviť siet automaticky, prípadne manuálne zvol T-mobile AT 4G aby si to vyskúšal. Ešte môže byť problém aj v tom, že máš starú SIM kartu, ktorá nepodporuje 4G

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka sa odpovede včera som z ňou kúsok pobehal a nič stále  len 3G takže urcite nepodporuje 4G len tá smola je že som teraz v zahraničí a v zhliadom na terajšu situáciu nemôžem ísť ani domov a taktiež si ju vymeniť tak ešte raz vďaka sňať to niejako prežijem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Pavol66
      Perce nemá signál keď je nová sim karta ani volať nemozem
    • Od Otootik1307
      Obnovenie telefónneho cisla
    • Od Eva_Nagy
      ako vybavim eSim zo zahranicia, ked mi nefunguje nanoSim
    • Od jozefmatusovic
      Je možné získať twin sim kartu k predplatenke?
    • Od linkinka
      Dobry den, preniesla som cislo k vam - O2 ma samozrejme vyradilo, no SIMku mi mobil neberie.po zadani PIN ma ziada zadat PUK, samozrejme vsetko zadavam tak ako mam, no kartu mi stale ukazuje ako ZAMKNUTA SIM
      Zmluva podpisana pred tyzdnom, preco mi to nefunguje? 

Do 4 dní po podpísaní dokumentov bude na novej Telekom SIM karte aktivované vaše pôvodné číslo, ktoré môžete ihneď začať používať.
    • Od semseigejza
      Zabudol som telefonne čislo mojej sim karty ktorú som už istý čas nepoužíval. Ako zistím aké som mal čislo?