Nedostupný internet

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Zdravím .

Je aspoň na nejakom zozname plánovaného pokrytia internetom obec Livovská Huta? 

Na tej vašej mape zatial nieje a chcel by som vedieť , či niekedy v budúcnosti vôbec bude ...

Dával som aj podnet na pripojenie v tej mape pokrytia  telecomu , ale nikto ma ani spätne neoslovil .

Vďaka za odpoveď .

Editoval/-a MatoLH

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Zdravím .

Je aspoň na nejakom zozname plánovaného pokrytia internetom obec Livovská Huta? 

Na tej vašej mape zatial nieje a chcel by som vedieť , či niekedy v budúcnosti vôbec bude ...

Dával som aj podnet na pripojenie v tej mape pokrytia  telecomu , ale nikto ma ani spätne neoslovil .

Vďaka za odpoveď .

byvas v lokalite kde je malo obyvatelov.. pre telekom by bola vystavba siete nerentabilna.. ak nemas dostupnost pevneho internetu... daj si magio internet vzduchom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka za odpoveď.

Ale nieje tam ani mobilný signál.

Pochybujem žeby to šlo realizovať vzduchom .

Je to takzvané biele miesto na mape Slovenska .

V minulosti bol údajne vypracovaný projekt na optiku , ale niekde sa to zastavilo ... 

Narážam najmä na dohodu vlády SR s operátormi  , ktorý sa zaviazali pokryť internetom  všetky obce v republike do konca roku 2020 ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vďaka za odpoveď.

Ale nieje tam ani mobilný signál.

Pochybujem žeby to šlo realizovať vzduchom .

Je to takzvané biele miesto na mape Slovenska .

V minulosti bol údajne vypracovaný projekt na optiku , ale niekde sa to zastavilo ... 

Narážam najmä na dohodu vlády SR s operátormi  , ktorý sa zaviazali pokryť internetom  všetky obce v republike do konca roku 2020 ...

mozno O2 to tam pokryje casom pevnym 4g internetom ale nespoliehal by som sa.. asi masmoznost jednine nejakeho lokalneho wifi- bezdrat providera

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar