sidebar
  • Podobný obsah

• Od kexo64
      Dobrý deň, chcel by som sa informovať kedy a či je plánovaná optika v obci Alekšince. Otázku dávam preto že už aj okolité dediny majú optiku a dokonca aj také ako Andač ktorý ma asi 200 obyvateľov.
      Ďakujem
    • Od burso1
      Dobrý deň,

v roku 2019 ste robili prieskum (prostredníctvom letákov/žiadostí o zriadenie prípojky)na optický internet aj v oblasti Tri Vody Malinovo/Most pri Bratislave. Kde sa dozviem informácie o tom ako dopadol, či plánujete zriadenie optického pripojenia v tejto lokalite.
      Vopred ďakujem za odpoveď.
    • Od r.hlubinak
      Ahojte, mam taku otázku. Mam opticky internet XL 600/60 a teraz neviem ci je chyba na mojej strane alebo niekde inde, ale to slubovane dočasne zrýchlenie na 1Gbit u mna doteraz neprebehlo. Nieze by som to vylozene potreboval, ale chcel by som vediet kde moze byt problem. Zijem v panelaku, wifi modem mam si myslim slušný (Asus RT-AC87U), tak preco iny ano a ja nie. Dakujem za kazdu odpoved😊
    • Od Matus123456
      Dobry den,
      rad by som sa pripojil k optickemu internetu od Telekomu.
      Sme nova ulica 20 rodinnych domov v Dunajskej Lužnej na adrese Pri Kniežacích Mohylách. Na tejto ulici je spravená optika od Telekomu, zial nie je spravena odbocka do nasej slepej ulice.
      Zatial mame docasne spraveny satelit na TV, ale chceme v co najkratsom case prejst na kabel.

Aky je prosim postup?

Dakujem za odpoved.

S Pozdravom,
      Matus Sliacky
    • Od florasystem
      Chcem sa opýtať na dostupnosť optického internetu na Kamennej ulici v Žiline. Optiku tu budovali minulý rok ale na mape dostupnosti stále nie je.
    • Od MetaProx
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať či by bolo možné zriadiť optickú sieť v dome na adrese Ochtiná 113, ak áno, ako by asi vyzeralo zriadenie optickej sieťe?