Motorola one zoom Android 10

Otázka

• 0

Zdravím , kedy odhadom možno očakávať update na Android 10 pre tento telefón?

Patrí predsa do Android One skupiny čiže A10 tam mal už dávno byť?!

Díky za odpovede.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

zial one zoom nepatrí do android one i keď to má v nazve. tiež mi to tvrdili že je keď som ho bral, no opak je pravdou a treba len dúfať ze raz sa android 10 dočkáme aj mi a nielen dákych opozdenych zaplat. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Tu musím opraviť @picky88 . Telefóny z rodiny Motorola One patria do Android One skupiny. Len nemôžete očakávať aktualizácie okamžite tak ako to majú zariadenia od Google teda Pixel. Pri Motorole si aktualizácie spravuje samotná Motorola teda Lenovo. Máte len "záruku" že obdržíte 2 verzie OS ( v niektorých prípadoch sa može jednať aj o 3 verzie OS ) a  bezpečnostné záplaty po dobu 3 rokov.
@bizkitMám zariadenie Motorola One a taktiež som nedostal žiadnu aktualizáciu na Android 10. Odporúčam preto stiahnuť SW priamo od spol. Motorola ( Lenovo ) s názvom Rescue and Smart Assinstent . A ďalej postupovať podľa návodu. V záložke rescue si následne viete pozrieť aktuálne verziu  systému a v prípade ak je dostupná novšia verzia, tak ju stiahnuť a nainštalovať do zariadenia.

Editoval/-a Madleiv

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nemusíš ma opravovat a radšej pozri google. zistis že one zoom ako jediný z trojice do skupiny android one nepatri. napr one vision už update dávno ma. prečítal som už veľa recenzií a všade písali že tento tam nepatri. posli mi prosím odkaz kde píšu ze je to inak. 

https://fony.dnes24.sk/clanky/motorola-one-zoom-styri-fotaky-a-podsvietene-logo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar