ZTE router - ZXV10 H201L - ako zablokovat stranky, hry cez router

Otázka

• 0

Prosim vas, daju sa v tomto ZTE routri - ZXV10 H201L - zablokovat konkretne stranky a hry? (router mam od Telekomu)

Ak ano, kde sa to prosim robi? Skusal som to v polozke Bezpečnosť / URL filter - ale nefunguje to.

ZTE.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

ak to podla tohoto nejde pravdepodobne to je chyba fw routra alebo kedze je telekom router tak hoci je tam tato moznost tak ju telekom zakazal pre pohodlie zakaznikov, daj si poziadavku na bridge a za  neho druhy router na nom to uz pojde

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj Gign1987, co to prosim znamena aby som si dal poziadavku na bridge? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@ladhor zavolas na zakaznicku linku telekom poziadas aby prepli dany zte router do modu bridge za cca 3 dni bude prepnuty do modu bridge v ktorom sa do neho nebude dat prohlasit a bude fungovat len ako modem funkcie routra aj wifi bude vypnute, vonkajsiu ip prepusti dalej na vystup kde zaradis router podla vlastneho vyberu, tym myslim akykolvek ktory nastavis ako gateway teda pojde ako brana + router + wifi + vsetko co bude podporovat a budes to chciet pouzivat

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od vlado232
      Včera mi vypovedal router od telekomu ZTE 2, dá sa zakúpiť v pobočke telekomu? Alebo je lepšie kúpiť nejaký iný ? ďakujem za radu
    • Od GIGN1987
      Zdar,
      zhruba v apríli som sa rozhodol kúpiť Asus DSL-AC68U a nahradiť ním dodaný neslávne známy ADB VV3212. Prvé dva mesiace všetko v poriadku potom nastala porucha nechytal sa ani dodaný ani môj po jej oprave mi prestal môj fungovať musel som reset do výrobných a znova nastaviť kým dodaný šiel. Včera nastala znova porucha pričom znova sa nechytá ani dodaný router ako aj predtým ani môj. Už som poruchu nahlásil. Otázka znie či je to zámer že poruchy nastali len náhodou odkedy mám vlastný alebo je to zámer. Router bol riadne nastavený a fungovalo to. Mám ADSL2+  15 Mbps a všetky tri služby.
      Ďakujem
    • Od marcelmrc1
      Zdravím,
      mám ZTE II  a  dovolí mi to vytvoriť len 10 rezervačiek pre IP adresu na základe MAC adresy. Neviete ak by som vymenil zariadenie za prémiový Sercomm Speedport+, koľko rezervačiek dovolí vytvoriť??
    • Od ottelekom
      Zdravím,
      chcel by som sa opýtať, či by mi niekto neporadil ako sa dá zresetovať router  ADB SV4251 od telekomu?
      Konkrétne cez fyzické tlačítko na reset... prihlásiť do routera sa nemôžem kvôli zmenenému heslu. Na internete som našiel iba metódu 30-30-30... stále držať tlačítko  stlačené prvých 30 sekúnd pri zapnutom routery, ďalších pri vypnutom a posledných 30 s. opäť pri zapnutom, ale ani tento spôsob nepomohol.
      Za prípadnú radu vopred ďakujem . 
    • Od GIGN1987
      Zdar,
      idem si po radu čo robiť. Dňa 17.6.2020 mi vypadli všetky 3 služby na adsl2+ pripojení. Nefungoval internet ani televízor pevnú linku som neskúšal ale to je nepodstatné. Dňa 18.6.2020 prišiel technik niečo pomeral a služby začali fungovať. V tom čase som nebol doma tak neviem čo sa presne robilo doma bol brat. Používal som vlastný Asus DSL-AC68U modemový router cez neho mi fungovala aj magio televízia. Po oprave poruchy sa mi tento môj modemový router ani za svet nevie spojiť s DSLAM ledka dsl na routri len bliká veľmi pomaly niekedy aj zhasne a v administracií sa píše link down, wait for init alebo initializing no nikdy sa nepripojí. Pred poruchou to fungovalo korektne a žiadne zásahy som nerobil. Pripojií sa len dodaný ADB VV3212 ktorý ale ja nemám rád lebo je pomalý málo výkonný a blbne. Blbne nedokázateľným seknutím kedy internet ide ale napríklad TeamSpeak nie alebo nejde odoslať e-mail z programu outlook. Zažil som to tak viem a nikto mi nebude hovoriť opak. Moja otázka znie čo sa zmenilo resp. čo spôsobilo že môj iba 2 mesiac predvázkovaný router nieje schopný sa pripojiť.

Ďakujem za odpoveď
    • Od ervingy
      Dobry den,
      Mam problem s routrom ZTE II. Po restarte zariadenia nenabehne DSL. Stale musim volat technikom. Nemoze to byt v nastaveniach?