Magio optik do druhej izby

Otázka

• 0

Dobrý deň.

Chcel by som sa spýtať: mám TV+Net cez optiku. Máme zatial v domácnosti jeden televizor, no chcely by sme aj do dalšej izby. Ako môžem preniesť signál bez káblov? Další magio box+powerline? alebo niečo iné? Dakujem.

Peter

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

powerline ale len ak bude na jednej fazi bez isticov atd inak magio go ak nechces tahat kabel k magioboxu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

len doplním, pýtal si sa ako na to bez káblov. ak máš smart tv tak magio go. 

a máš ju k magio tv zadarmo.  len doplnok. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od trencancan
      Dobry den,
      viete mi niekto povedat ako je mozne ze ked spustim Magio TV box tak mi klesne rychlost internetu z 38Mbit/s na 32Mbit/s ak mame Magio TV po kabli a nie Magio GO TV? Chapal som to tak, ze klasicke Magio TV by nemalo ukrajovat z prenosoveho pasma internetu. Prave ako nevyhodu Magio GO TV som chapal to ze bude znizovat rychlost internetu, ale teraz to vyzera ze oba. Aka je potom vlastne vyhoda Magio TV oproti Magio GO TV? Moze to byt tym ze kabel uz viac nezvlada?
      Dakujem.
    • Od trencancan
      Dobry den,
      prosim vas prevadzkuje niekto sluzbu Magio GO TV na set-top boxe NVIDIA Shield TV Pro 2019? Mam na mysli sluzbu GO s novymi podmienkami kedy sa uz neda pouzit ta verzia zadarmo k Magio TV ale samostatne predplatena sluzba GO. Jeden technik na infolinke mi povedal ze to pojde, druhy zase ze nie, ze treba mat Tcom set-top box. Ako to teda je?
      Ako rychly treba mat internet ak chcem takto prevadzkovat 2 set-top boxy? Staci 40Mbit/s?
      Vdaka
    • Od podracky.lukas
      Ahojte,
      dnes ma na smart TV odhlasilo z Magia GO a ked som sa prihlasil tak mi napisalo zrazu ze prihlasovacie udaje su spravne alebo Magio Go mozte vyuzivat len na mobile a tablete, že na Smart TV už nie...... Stalo so to aj Vám ? Čiťal som kdesi že už na Jar tohto roku zacali postupne ludi odstavovat od Magia Go zdarma na Smart TV, čo dostali k nejakej sluzbe. 
      Su nejake bezplatne moznosti? Ci len treba si zaplatit ich drahe baliky? 
      dakujem
    • Od Ricmondis
      Dobry den,
      Kde najdem prosim prihlasovacie meno a heslo do Magio Go? Dakujem vopred za info
    • Od Tpacko
      Dobrý deň

Používam Magio Go na LG smart TV a nemám možnosť zmeniť audio stopu. V nastaveniach mam nastavene preferovať slovensky jazyk ale audio mam aj tak c češtine. Na mobile viem zmeniť audio stopu
    • Od Lubomir_Bagacka.
      Dobrý deň,
      som zákazník Telekomu, využívam televíziu, internet, ako aj mobilný paušál. Avšak nedarí sa mi prihlásiť do Magio Go. Neustále mi zobrazuje hlášku "nesprávne meno alebo heslo". Aktualizoval som si heslo na Telekom.sk a úspešne sa ním prihlásil. Avšak Magio Go ho nechce akceptovať. Kde je problém? Ďakujem.