Otázka

• 1

Hľadám člena do skupiny Magenta 1 , pošli v správe aký máš paušál a tel. číslo . Pošlem pozvánku .

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj , ešte je voľné miesto v skupine ? Paušal Happy L, 0902478517. Ďakujem, Lucia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj mám dáta m 0903512996

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od clark8
      Zdravím keby niekto mal ešte volné by ste ma pridali dakujem 0902031337
    • Od milanko.safko
      Hľadám člena do skupiny Magenta 1 s paušálom minimálne M len kvôli využívaniu  MMS zadarmo, v prípade záujmu ma kontaktuje na číslo 0903 897 839 alebo na mail: safko1996@gmail.com.
    • Od JanaVaryova
      Chcela som si aktivovať archív TV v Magente 1, ale nedá sa mi prihlásiť do Magenty 1. Vôbec mi nezasielate spätný kód na overenie. Prišiel mi iba raz, dala som ho, ale mi napísalo, že je nesprávny.
    • Od kristianmajer99
      Dobrý deň, 
      v Magente mi nezobrazuje produkty pevnej siete, ktoré mám (Internet L, Televízia L). V aplikácií mám všetko priradené, no v magente to nefunguje, takže nemôžem využívať výhody. Skúšal som aj "resetovať" moju skupinu magenta vymazaním a znovuvytvorením, no problém sa nezmenil. Rovnako mám problém s darovaním dát, v magente to nemám ani v ponuke. 
      Za skorú odpoved dakujem. 
    • Od Lucka
      Ahojte,
      Pojem Magenta 1 vám naším diskutujúcim na fóre asi nemusím predstavovať. Máme za sebou parádnych 5 rokov a mnoho bezplatných výhod v rámci pevných a mobilných služieb. Tieto sú vaše TOP:
      neobmedzené volania a SMS medzi členmi skupiny extra minúty a dáta pre členov, ktoré nechýbajú ani na najnovších paušáloch darovanie extra Magenta 1 dát  z paušálov Telekom ďalším členom skupiny vrátane Easy kariet zvýhodnené Magenta 1 ceny, na smartfóny pri predĺžení alebo kúpe nového paušálu, ktoré sa pravidelne menia denný balíček Nekonečné dáta so špeciálnou cenou iba za 2 € lepšia zákaznícka starostlivosť vďaka internetu v mobile zdarma pri výpadku Magio internetu alebo Magio TV  
      Nový benefit od septembra
      K 5. výročiu uvedenia skupiny Magenta 1 sme v Telekome pripravili ďalší skvelý benefit. Od 1. 9. 2020 si môže každý zákazník Magio TV a Magio SAT, ktorý je súčasťou skupiny Magenta 1, aktivovať Magenta 1 TV archív zadarmo. To znamená sledovanie 5 najobľúbenejších televíznych kanálov z TV archívu až 7 dní dozadu.

Magenta 1 TV archív obsahuje tieto programy:
      Jednotka Dvojka Markíza JOJ ČT1  
      Využívate Magenta 1? Prípadne sa chcete k niekomu pridať? Napíšte do komentára, nájdite si parťáka a využívajte viac a viac výhod J

• Od clark8
      Zdravičko keby mal niekto ešte volné miesto v magenta pridali by ste ma ďakujem moje tel.c.: 0902031337