Otázka

• 1

Hľadám člena do skupiny Magenta 1 , pošli v správe aký máš paušál a tel. číslo . Pošlem pozvánku .

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj , ešte je voľné miesto v skupine ? Paušal Happy L, 0902478517. Ďakujem, Lucia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj mám dáta m 0903512996

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od kamkoh
      od piatku večera mi nefunguje nič, na TV najprv nešli programy a písalo že na odstránení poruchy sa pracuje .
      sobota a nedeľa nik ani nezakopol o zákazníka a v pondelok , dnes sa ma pani z reklamačného pýta  , ako keby nebola z telakomu, ale z inej planéty a výplatu nemala aj z mojich poplatkov  ,,, že čo má povedať technikom,,,nemohol sa ma opýtať rovno technik., pani ešte bola v komunikácii odmeraná ako nezáväzný sudca ..
      jej hovor mal žačať s ospravedlnením sa za firmu.. ale ona, že ja pracujem na reklamačnom / asi vo forde/. zdôrazňujem , že ona komunikuje so zákazníkom a hovorí za firmu, nie za seba a zdutým spúsobom
      otázka je jednoduchá, marketing kedy naučí kolegov sa slušne a intenzívne chovať  ku zákazníkom do vyriešenia problému, 
      aspoň im aktívne  poskytnuť dáta ,aby si deti v sobotu a nedeľu mohli na edupage písať úlohy
      a teraz sa ma prosím neopýtajte kto som,  a aké je číslo mojej poruchy, kedže som prihlásený . a  pozdravte sa s olíviou vy

Nefunguje mi Televízia
      Nefunguje mi Magio Televízia cez DSL Nefunguje mi Magio Televízia cez optické pripojenie Nefunguje mi Magio Televízia cez satelit Nefunguje mi Internet
      Nefunguje mi Magio Internet cez DSL Nefunguje mi Magio Internet cez optické pripojenie Nefunguje mi Wi-Fi Nefunguje mi Pevná linka
      Nefunguje mi pevná linka - hlasová služba, ktorá je zapojená do routera
    • Od Lucka
      Ahojte,

Mám skvelú správu pre členov Magenta 1 skupiny. Telekom pridáva bezplatne ďalšie dáta do troch programov vo verzii v Magenta 1.

Dva štandardné programy Ideál 21 a Ideál 23 získavajú bezplatné navýšenie dát vo verzii v Magenta 1 ďalší 1 GB dát. Po novom tak má Ideál 21 až 3 GB namiesto 2 GB a Ideál 23 až 4 GB namiesto 3 GB. Vo verzii bez Magenta 1 ostávajú objemy dát v paušáloch zachované (1 GB a 2 GB).

Viac dát ocenia aj tí biznis zákazníci, ktorí využívajú variant Biznis Premium 23. Novinkou v Magenta 1 verzii pôjde o 4 GB mesačne, takže tiež získate extra 1 GB dát bezplatne.

Zmena na viac dát bude nabiehať postupne v priebehu októbra podľa štartu vašich zúčtovacích období. Ak zákazníkovi začína paušál 1.10, prebehne zmena k tomuto dátumu. Ak napríklad k 15.10, dostane paušál v novej verzii v tomto termíne.
      Nájde sa tu niekto, kto túto novinku využije? Pochváľte sa v komentároch  

prajem pekný deň
      Lucka 
    • Od clark8
      Zdravím keby niekto mal ešte volné by ste ma pridali dakujem 0902031337
    • Od milanko.safko
      Hľadám člena do skupiny Magenta 1 s paušálom minimálne M len kvôli využívaniu  MMS zadarmo, v prípade záujmu ma kontaktuje na číslo 0903 897 839 alebo na mail: safko1996@gmail.com.
    • Od JanaVaryova
      Chcela som si aktivovať archív TV v Magente 1, ale nedá sa mi prihlásiť do Magenty 1. Vôbec mi nezasielate spätný kód na overenie. Prišiel mi iba raz, dala som ho, ale mi napísalo, že je nesprávny.
    • Od kristianmajer99
      Dobrý deň, 
      v Magente mi nezobrazuje produkty pevnej siete, ktoré mám (Internet L, Televízia L). V aplikácií mám všetko priradené, no v magente to nefunguje, takže nemôžem využívať výhody. Skúšal som aj "resetovať" moju skupinu magenta vymazaním a znovuvytvorením, no problém sa nezmenil. Rovnako mám problém s darovaním dát, v magente to nemám ani v ponuke. 
      Za skorú odpoved dakujem.