Čo poviete na nový Huawei P40 a P40 Pro? Chceli by ste ho u nás v ponuke?

Ktorú z Huawei noviniek by ste chceli vidieť u nás v ponuke?   22 hlasov

1. 1. Ktorú z Huawei noviniek by ste chceli vidieť u nás v ponuke?

• Huawei P40
      4
    • Huawei P40 Pro
      16

Prosím, prihlás sa alebo zaregistruj sa k hlasovaniu.

Otázka

• 0

Ahojte,

pred pár dňami Huawei oficiálne predstavil svoje dve novinky Huawei P40 a Huawei P40 Pro. Obidva telefóny sa môžu pochváliť vynikajúcimi parametrami a vylepšeným dizajnom. Ak ste o nich ešte nič nečítali, recenziu nájdete napríklad v tomto článku.  :) 

Tu na fóre sme si všimli otázky, v ktorých sa pýtate či budeme mať nový Huawei v ponuke. A ak áno, tak ktorý. Nad tým sa aktuálne zamýšľame aj my, preto by sme sa vás rovno chceli opýtať.

Chceli by ste vidieť nový Huawei v našej ponuke? Dokázali by ste fungovať s iným ekosystémom a vlastnou knižnicou AppGallery? Alebo je pre vás chýbajúca podpora služieb Google už prekážkou? 

Ak by ste sa potešili tejto novinke v Telekome, zahlasujte, prosím, v ankete vyššie a vyberte konkrétne zariadenie, ktoré by ste si vybrali vy.

Huawei.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

15 odpovedí na túto otázku

• 0

konecne... trosku Vam to trvalo... Doba sa meni, ludia sa menia, nie len prisposobuju, hoc sme uz rokmi spohodlneli... Ale i v PC segmente sa najdu ludia ktori funguju bez "okien". Tak preco by to nebola cesta aj v mobiloch. GMS je len pohodlie, nic viac. Osobne som za P40 Pro, nakolko P40 az taky "pokrok" oproti P30 neprinasa... Stihate telefony zaradit do ponuky v obdobi oficialneho uvedenia, alebo az neskor?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Jednoznačne musi mat naj operátor aj naj Smartfóny... P40lite. P40. P40 pro

Editoval/-a roberto02061
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

aj keď existuje spôsob ako do P40tok inštalovať google services, stále je to diskomfort. Mám cez GP zakúpené aplikácie, ak kúpim mt bez oficiálneho GP, kde nepôjde google pay, nie všetky aplikácie majú overenie platby aj bez GP.

Ak tak by som šiel do Honor 30pro, prípadne počkal na Mate 40Pro

Editoval/-a eM Kei

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aj keď existuje spôsob ako do P40tok inštalovať google services, stále je to diskomfort. Mám cez GP zakúpené aplikácie, ak kúpim mt bez oficiálneho GP, kde nepôjde google pay, nie všetky aplikácie majú overenie platby aj bez GP.

Ak tak by som šiel do Honor 30pro, prípadne počkal na Mate 40Pro

Uz su minimalne dve velke recenzcie na P40 Pro zo Slovenska, kde jasne dali najavo co je nevyhoda telefonov P40, okrem mierneho diskomfortu z nutneho doinstalovania niektorych aplikacii, pokial neprechadzas zo stareho - cez prenos - do noveho telefonu je to narocnejsie, okrem tohto je tam chybajuci google pay a potom samozrejme niektore aplikacie. Ale okrem AppGallery su k dispozicii minimalne dva "velke" weby na apk, pricom jeden z nich berie priamo z Google Play aplikacie, cize chybat by nemalo nic, az na diskomfort uzivania niektorych google aplikacii. Mne osobne aj na zaklade tychto dvoch domacich recenzcii vyslo ze nebudem nijak obmedzeny - jedine google pay, ktory zatial stale nevyuzivam ani v aktualnom telefone ktory mam... ale funguje platenie cez Garmin hodinky alebo Fitbit, cize... uz len teda aby to banka podporovala. Ja osobne uz pomaly den co den sledujem kedy telekom zaradi tieto telefony do ponuky. Ak sa tak nestane tak si ich kupim mimo operatora.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som len zvedavý na jednu vec ako chcete docieliť aby zákazníkom na tomto mobile fungoval stream on nakoľko appka YouTube u nefunguje a jedine to ide cez prehliadač plus HBO go a tak isto aj netflix nemajú podporu pre appky ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vsak nikto nikoho nenuti kupit si p40... Je to len na kazdom co potrebuje od telefonu, napr ja ani jedno tebou uvedene nevyuzivam v mobile. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Nebude vám fungovať synchronizácia so všetkými službami od Google,Google Pay vôbec nepôjde.A nemáte istotu,že vám pôjdu aj aplikácie mimo google,niektoré totiž využívajú framework od Google,to znamená,že ak Vám funguje napr. Instagram,nikto vám nezaručí,že Vám bude fungovať aj po aktualizácii,A to nevravím o pracných ručných aktualizáciách.A určite neodporúčam sťahovať bankové aplikácie mimo App Gallery

Editoval/-a tyler91

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a co Aurora Store, ktory priamo prebera apk z Google Play?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

Nebude vám fungovať synchronizácia so všetkými službami od Google,Google Pay vôbec nepôjde.A nemáte istotu,že vám pôjdu aj aplikácie mimo google,niektoré totiž využívajú framework od Google,to znamená,že ak Vám funguje napr. Instagram,nikto vám nezaručí,že Vám bude fungovať aj po aktualizácii,A to nevravím o pracných ručných aktualizáciách.A určite neodporúčam sťahovať bankové aplikácie mimo App Gallery

Asi tak, je tam veľa problémov, špeciálne s apps využívajúcim framework a tiež systém Android WebView. Je kopec iných kvalitných adekvátnych značiek, ako napr. Xiaomi tak nevidím problém si vyrábať dobrovoľne problémy. Odporúčam článok kde Lenka Ivančíkova si to vyskúšala bez Google apps https://fony.dnes24.sk/clanky/dva-tyzdne-s-huawei-p40-pro-bez-google-sluzieb

Škoda, že tam chýba tretia možnosť C. ANI JEDEN

Editoval/-a Marcel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No a jednoznacne nevyjadrila ze je ten telefon nepouzitelny. Ja som cital viacere recenzie ako aj ytb s dlhodobym testovanim a pokial nepouzivam gpay ci nejaky live stream ytb tak telefon mi bude sluzit, nie ja jemu. Xiaomi sa este musi naucit fotit, potom sa po nom budem obzerat. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Väčší nezmysel ako Huawei  sa nedá kúpiť???

Kam ľudia chodia na takéto úvahy o kúpe Huawei, asi na cenové relácie?????

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Newuser tak skús napísať trocha konštruktívnejšiu správu aj s odôvodnením KONKRÉTNYM ODOVODNENÍM , prečo by sa nemal užívateľ rozhodnúť práve pre túto značku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kazdy kto si to chce kupit je bud plateny Huaweiom pisat pozitivne alebo je neinformovany alebo je masochista. Asi si nekupim mobil za  tis euro aby sa s nim nedalo platit najme teraz ked je enormny tlak na platenie kartou. Veci si kupujeme pre radost a pre ulahcenie zivota

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kazdy kto si to chce kupit je bud plateny Huaweiom pisat pozitivne alebo je neinformovany alebo je masochista. Asi si nekupim mobil za  tis euro aby sa s nim nedalo platit najme teraz ked je enormny tlak na platenie kartou. Veci si kupujeme pre radost a pre ulahcenie zivota

A zober si kolko je mobilov ze rovnaky peniaz co nevedia poriadne fotit, napr z korei... A fotenie je u niekoho primarnejsia zalezitost ako platenie mobilom. Jasne kazdy mobilny guru teraz napise ze vsetci platia mobilom, jasne verime mu verime. No nezabudaj ze p40tky podporuju fitbit aj garmin platby...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nejaka sanca na P40 Pro v ponuke? Lebo coskoro je tu P30 Pro New Edition a o 4 az 5 mesiacov Mate 40 Pro... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Dobko30
      Dobry den neviete mi prosim poradit ci Huawei P30lite podporuje technologiu MirrorLink alebo android Auto ? Na spárovanie telefonu z dispejom obrazovky motoroveho vozidla  WV-T-Cross alebo nejaku inu znacku mobilu ktora túto technologiu podporuje. Ale nie nejake estremne drahe modely.
      dakujem
    • Od emkejx
      chcel by som sa informovat ci planujete zaradit do ponuky telefonov aj Huawei P40 a P40 Pro. Ak ano tak kedy priblizne. 
    • Od Sgmirror
      Ahoj, kolise sila signalu wifi. Extrem je v najvacsej vzdialenosti od routra, kedy sila padne z tristvrte na nulu. Nastavil som vysielac tak aby dochadzalo k najnizim ruseniam. Mam to na optike, vysielac ide iba na 2 Ghz Cital som starsie prispevky, kde ludia opisuju podobne problemy. Uspokojili sa s odpovedami ze pasmo je rusene. Zaujimave je, ze ked vyskusam ,,prenosny mini router ,, nic take sa nedeje....ten ma iba vstavanu antenu.... V telekome odporucili iny router, najlepsie na 5 Ghz...samozrejme za vyssi mesacny doplatok, alebo zapojit k zariadeniu svoj silnejsi router. Telekom prispieva k tvorbe elektrosmogu? Najhorsie to bolo,ked som mal router nastaveny na automaticke nastavenie kanalov.V podstate ma nutia odist ku konkurencii. Najviac ma na tom stve, ta zadubenost...nikto to nedojde premerat ani skontrolovat. Staci mozno dodavat ine zariadenia. V podstate ma dnes v Telekome slusne poslali do ...prec....