Netflix nedostupný na Magio Go TV Box

Otázka

• 0

Aplikácia Netflix nie je dostupná na Magio Go TV Boxe. Nedá sa nájsť  ani  v Google Play App Store.

Magio Go TV Box je certifikované zariadenie pre Android TV?

Je to len dočasná chyba alebo existuje iný dôvod prečo Netflix nie je dostupný?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

ale to že nie je už ani v play store už niečo znamená, zrejme sú tak preťažení, že to nezvládajú a snažia sa zamedziť novým zaťažovateľom v tomto čase.... možno a možno aj niečo úplne iné. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

magio go tv box stále čaká na certifikáciu,aby mohol mať v sebe NETFLIX...bohužiaľ čaká sa na to dlhšie ako by bolo potrebné

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobre by bolo ak by akékoľvek obmedzenia Telekom verejne a transparentne komunikoval. Bolo by to fér voči svojim klientom. 
Nikde som nenašiel info o odstránení appky z Play Storu. Navyše v mojom prípade vôbec nevyužívam sieť Telekomu. Využívam len službu Magio Go ale som na O2 optike. Každopádne nevieme naisto či za týmto krokom je naozaj Telekom. Fakt by bolo slušné od nich keby začali komunikovať  aké opatrenia robia a ako to obmedzí kvalitu služieb.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

magio go tv box stále čaká na certifikáciu,aby mohol mať v sebe NETFLIX...bohužiaľ čaká sa na to dlhšie ako by bolo potrebné

Vďaka za info. Myslel som si že to bude kvôli tomu. Dúfam že to poriešia čím skôr a po najbližšej aktualizácii už bude Netflix dostupný.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Ricmondis
      Dobry den,
      Kde najdem prosim prihlasovacie meno a heslo do Magio Go? Dakujem vopred za info
    • Od Tpacko
      Dobrý deň

Používam Magio Go na LG smart TV a nemám možnosť zmeniť audio stopu. V nastaveniach mam nastavene preferovať slovensky jazyk ale audio mam aj tak c češtine. Na mobile viem zmeniť audio stopu
    • Od Lubomir_Bagacka.
      Dobrý deň,
      som zákazník Telekomu, využívam televíziu, internet, ako aj mobilný paušál. Avšak nedarí sa mi prihlásiť do Magio Go. Neustále mi zobrazuje hlášku "nesprávne meno alebo heslo". Aktualizoval som si heslo na Telekom.sk a úspešne sa ním prihlásil. Avšak Magio Go ho nechce akceptovať. Kde je problém? Ďakujem.
    • Od rjezovic
      Ako si mam aktivovat magio go v mobile. Pri kupe noveho pausalu mi dali len nejaky 10 miestny kod. Neviem ako sa s nim mam prihlasit do aplikacie Magio go
    • Od peto15
      Zdravím , chcem nahlásiť nefunkčnú online televíziu cez službu Magio GO ..... Nefunguje na apple macbook s procesorom M1 ani cez safari ani cez chrome odskúšané na viacerých modeloch aj pro aj air ..... Poprosím o opravu tejto chyby ,  po spustení online prenosu po chvíli napíše neznáma chyba a obraz sa zasekne ..... 

• Od mudroncik
      Technik mi po poslednom zásahu u mňa doma vymenil box Arris za Motorolu vip2262. Arris keď som vypol, tak napr. na druhý deň som na jeden šťuk ho zapol a hneď išiel obraz zvuk. Táto Motorola vip2262 keď ju zapnem, tak sa desiatky sekúnd spúšťa modrá obrazovka, blikanie diódy, logo Telekomu a potom sa vypne do červenej LEDky. Musím box zapnúť ešte raz a zas dlhé sekundy nabieha s logom telekomu a pripája sa na sieť a potom až normálne nabehne obraz zvuk. Akoby sa vždy vypol do hlbokého spánku, ale prestavenie tejto funkcie v Menu box neponúka. Viete niekto čo s tým?