Pay as you go vo V. Krtíši

Otázka

• 0

Ahojte, dopredu sa ospravedlňujem za možno smiešnu otázku: potrebujem internet bez viazanosti v meste Velký Krtíš. Nehrám hry ani nepozerám filmy, len bežné office emailovanie, browsing news,  uploadovanie na instagram .... moje UK data v mobile mi “prejedla” mamina na videohovoroch s vnúčatmi, starám sa o ňu počas corona-karantény.  Nežijem na Slovensku trvalo, keď to skončí, niekoľko mesiacov sa tu opäť neukážem, preto nechcem mesačný paušál.

Viete mi prosím niekto v podobnej situácii poradiť vhodný balíček?  Čím viac hľadám, tým som ďalej od riešenia. Dakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

23 odpovedí na túto otázku

• 0

Ešte môžem odporučiť Easy kartu, balíček Vždy 2 Giga, stojí 8€ mesačne, obsahuje 2 GB dát, ak stačí 1 GB dát, tak potom je balíček za 6€ mesačne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem.

tak už mám všetko doma, zatial bojujem a trápim sa , neviem prepojit televízor s mobilom, čo mal slúžiť ako router ( s mojim iphone to vez hotspot ide) a ani stará anténa sa s ním nechce baviť. Ale nevzdávam sa, pomoc je už na ceste. Ešte raz ďakujem, škoda že niesi moj sused/suseda

pekné sviatky 

A.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aha kukám že už deletli, ešte jedna vec, čo sa telky týka, po nete, tak napríklad magio go si vieš kuknúť na stránke telekomu je bez viazanosti. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, takže ( prosím nesmej sa):

- uvažujem nad sim s neobmedzenými datami od 4ka ( Tvoja rada). Myslíš, že je to dobrá voľba aj na pozeranie telky? Alebo mám radšej zháňať balíček s tv ? Bez viazanosti som však nič nevidela a kábel tu v byte nemám, normálne tu zijem 1tždeň v roku. To len teraz som tu stroskotala na dlhsie koli korone

- ešte aj ten televízor musím kúpiť! Mám vybratý, má funkciu smart a wifi a všetko okolo, ale aj tak so si nie istá, či to bude fungovať spolu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak ma tu máš :D:D:D  no skús 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, tak mam tu máš opäť.

telefon som zohlana a mám niekoľko dalsích “problémov”. Myslíš, že by si mohol/mohla poradit? Ani jeden sa netýka telekomu, tak neviem či táto platforma je najlepsia 🤷‍♀️

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ale na nás sú prikrátky, všetko mám skopírované . Este raz dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to bude zrejme tým, že nie som zamestnanec takejto organizácie, denne riešiť nepríjemnýchludí zanechá jazvy. :D 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

:D:D::DD veď prinajhoršom sa nám sem znova ozveš :D 

Si píš!

máš najlepší “zákaznícky service” aký som na Sk zažila, takže sa ma už nezbavíš. Dakujem pekne za ochotu , trpezlivosť a užitočné informácie. Píšem kamoškám, či nemajú v šuflíku starý mobil a urobím, ako si mi poradil. Ak Ťa to nebude obťažovať, dám Ti vedieť ako pokračujem. Este raz dakujem 

xx

Editoval/-a AlexandraWeissova
Chyba

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

lebo pokiaľ  by si chcela dáta cez router, tak za ten router by si si musela zaplatiť ak by si to chcela bez viazanosti. 

ak s viazanosťou, tak len nejaký zlomok z toho routra, ale zase je to na dlhú dobu. 

Ano, je to nevýhoda takého riesenia,  plus v Krtíši je pokrytie zlé 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

a myslím, že keď to chceš na tak krátku dobu tak ťahať ku Vám kábel vôbec nemá význam. 

preto najideálnejšie by bolo nájsť starší mobil, z minulého paušálu alebo čo, ktorý nik nevyužíva, strčiť do neho simku s programom ktoré som ti vypísal, pichnúť ho do zásuvky aby nedošla baterka lebo tie staršie mobily už toho moc nevydržia, a dať tam mobilný hotspot, teda si z neho spravíš rooter.  to by bolo najideálnejšie. 

lebo tak by si viazanosť nemala, a tie ceny sú najnižšie. pokiaľ by si to chcela normálne aj rootrom, buď zacvakáš za rooter, alebo to máš s viazanosťou. a ten rooter je minimálne 160 eur. 

pokiaľ ten mobil bol u nejakého operátora na paušál, tak zobrať možnosť od toho operátora, lebo zvyknú ho zablokovať len pre seba, neviem či to ešte robia, ale načo riskovať. ak je z obchodu, ako nay, datart, mall, alza .... atď. tak je odblokovaný pre všetky siete 100% tam môžeš pichnúť kartu od kohokoľvek. 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hmm, ak by som niečo našla v pivnici, tak to bude nejaká fosília z čias, keď smartphones neexistovali. Ale nápad je to dobrý, doma v Uk mám niekoľko prvých iPhonov. Poslať ich sem nieje ťažké ani drahé, len či to zas budem vedieť zaktivovať...preto by mi bolo lepsie niečo aj so živou podporou, tak ako teraz od Teba.

Ale vlastne ak by mi operátor predal kartu, mohli by mi pomocť to spustiť, veď na takých zákazníkov ako som ja hádam majú  tréning...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

lebo pokiaľ  by si chcela dáta cez router, tak za ten router by si si musela zaplatiť ak by si to chcela bez viazanosti. 

ak s viazanosťou, tak len nejaký zlomok z toho routra, ale zase je to na dlhú dobu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahaa :D:D a nemáš doma starší mobil? nie zase moc starý, že by si z neho spravila hotspot (zdielanie dát ako wifi) ?   

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jaaaaj, počkaj- ale ja som myslela nejaký router do bytu, aby som nemusela vyberať z mobilu moju UK kartu, som tu na home office, veľa telefonujem s uk-klientami. Iternet chcem dať mamine do ipadu a mne do laptopu. Sorry ak som otázku dala nejasne! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ale ak máš naozaj až tak malú spotrebu, možno by stálo aj za zváženie zobrať nejaký kredit, bez balíčka. 

tam je to spoplatnené, podľa stiahnutého MB. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

len si rýchlo pozri, alebo prekopči, lebo keď to tu nájdu správcovia, pôjde to do preč, lebo to zoberú, ako reklamu pre konkurenciu. 

snaď to pomohlo. 

a nezabúdaj, väčšinou sú to balíčky ku kreditu, ktoré treba aktivovať to len pre prehľad ako sa to pohybuje. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aspoň vidíš, že nepotrebujem nič extra, len spoľahlívé s rozumnou cenou. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

6 MB za 3 týždne? WOW tolko mne zožerie mobil ak ho mám zablokovaný celý čas vedľa seba a a ani sa naň nepozriem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem za promotnú odpoveď, paušál na mobile, ktorý sme s maminou za 3 týždne  strovili mám 6mB. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

no zrejme môj príspevok bude rýchlo vymazaný, lebo riešime len kreditné veci, a zoberiem aj ostatných operátorov. a práve kôli tomu to tu asi dlho neprežije. tento príspevok. 

len otázka, koľko dát denne, alebo mesačne cca je potrebných?  lebo aj na tom dosť záleží :D 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar