Malo kanalov

Otázka

• 0

Mam aktivovany balik XL magio tv cez optiku a po prihlaseni na magio go mam teraz iba 20 kanalov. Pred mesiacom ich tam bolo viac okolo 60. Vdaka.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

ak mas stale iba 20 kanalov tak napis na aplikacia@telekom.sk , tu ti mozu preverit ucet. Pripadne zavolaj na 0800 123 777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od dudohor
      Ahojte, prosim kedy bude opat magio go apka v apple store opat s funkciou air play? Dik
    • Od samomuransky
      Zdravím,
      aktivoval som si T-Dáta 25 ku ktorým je poskytovaná služba Magio Go Benefit - jej aktivácia sa mi zobrazuje aj v Telekom aplikácií. Nedarí sa mi ale prísť na to ako službu využiť, teda s akými údajmi sa prihlásiť do samotnej aplikácie Magio Go. Viete mi s tým prosím poradiť?

Ďakujem.
    • Od lukas9206
      Ľudia, máte niekto Xiaomi Mi Box S a funguje vám nová appka? Ja ju v obchode nemôžem nájsť. A keď stiahnem a nainštalujem apk. tak mám aplikáciu na výšku (na mobil) a nie na šírku pre TV. Stretol sa s tým už niekto? 
    • Od PeterMarosi
      Dobrý deň.
      Chcel by som sa spýtať: mám TV+Net cez optiku. Máme zatial v domácnosti jeden televizor, no chcely by sme aj do dalšej izby. Ako môžem preniesť signál bez káblov? Další magio box+powerline? alebo niečo iné? Dakujem.
      Peter
    • Od richard.novansky
      Bude magio go aj pre na LG televizor?  Prípadne termín
    • Od horvathm57
      Nemôžem sa prihlásiť v magio go v telefóne doteraz mi to fungovalo nevim heslo ani meno 😭