Odpojenie a pripojenie routru

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcel som presunúť router, pretože som mal domotane káble. Vypol som ho, odpojil, premiestnil a znovu zapojil. Teraz mi však ukazuje pripojené, ale žiadny internet. Ako to môžem opraviť bez zapojenia do pevného PC? Vopred ďakujem za odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

zapoji si dobre kable ? mas DSL alebo optiku ?

Dobrý deň, chcel som presunúť router, pretože som mal domotane káble. Vypol som ho, odpojil, premiestnil a znovu zapojil. Teraz mi však ukazuje pripojené, ale žiadny internet. Ako to môžem opraviť bez zapojenia do pevného PC? Vopred ďakujem za odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno káble sú rovnako, mám optiku. Skúšal som viaceré reštarty. Telka ide. Na centre TP link mi nevedel úspešné poradiť. Uvidím či aspoň majiteľka vyzistí niečo od telecomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus vypnut a zapnut pripadne ak v adminstracii moznost factory reset tak ju daj inak potom uz len zakaznicka linka 0800 123 456

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Bol to nakoniec factory reset. Na Tp-link linke ma síce vedel previesť nastavením routery, ale to bolo pre platné. Trebalo tam zadať prihlasovačky zo zmluvy :) Týmto ešte raz pozdravujem našu zachrankynu z telecom podpory  👍 :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar