Otázka

• 0

Zdravím,

Vie mi niekto povedať, prečo Telekom obmedzil Netflix v Samsung Smart TV?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Zdravím,

Vie mi niekto povedať, prečo Telekom obmedzil Netflix v Samsung Smart TV?

preco Telekom ? Netflix znizoval datove toky aby nepretazil svoju siet

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

preco Telekom ? Netflix znizoval datove toky aby nepretazil svoju siet

Preto Telekom, lebo cez DSL Magio Internet sa mi Netlifx nepripojí na ich serveri vôbec a cez mobilné dáta s tým nemá problém, to nemá nič s tým, že Netflix znižoval dátové toky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Preto Telekom, lebo cez DSL Magio Internet sa mi Netlifx nepripojí na ich serveri vôbec a cez mobilné dáta s tým nemá problém, to nemá nič s tým, že Netflix znižoval dátové toky

skus v nastaveniach WLAN alebo LAN TV zmenit DNS servery na ine ako Telekom napr. 8.8.8.8, 8.8.4.4, alebo 1.1.1.1, 192.168.1.1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Netflix ma u telekom internetu (pevneho internetu) problemy. Uz sa to tu kopec krat riesilo, pozri vo vyhladavani klucove slovo "netflix". Ako tu pisal filipec12, zmen DNS a pojde ti to ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hľadal som tiež odpoveď, Telekom obmedzil Netflix na Samsung Smart TV.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od cimbalko1
      Dobry den mam hned niekolko otazok  
      1 Preco ked mam balik L rychlost sa dlhy cas pohybovala pod 10mb/s a po stazovani sa vysplhala na 25 mb/s, to uz sa neda dat nad 30 ? 
      2 Uz ked konecne to skoro opravili tak ping je niekedy 30 a niekedy 150 a viac  ? 
      Technici boli u mna doma a odbili ma ze vsetko je v poriadku,  nechcem byt za blbca ale to mam kazdy den riesit na hlaseni poruch ze mam nestabilny internet vie mi niekto poradit ako sa da nastavit ping aby bol stabilny pod uroven 30 ? 
      Mam zapojene 2 magio box, notebook je cez lan kabel a wifi som kupil aj iny router ktory ma 5 g siet kedze byvam v dome potreboval som lepsi wifi signal
      Telekom prezentuje pri baliku L rychlost do 40 ja som mal raz nad 30  
      Dakujem za odpoved Mino
    • Od Miky53
      Ako prejsť  s Magio infernetu M-Adsl na LTE na doma ?
    • Od Patrik225
      Dobry den mame od vas magio televiziu aj magio pevnu linku už nejaky čas mame zaujem aj o internet ale problem je že v našej oblasti nieje dostupnost internetu. Neviem ake je to obtiažne zabespečit dostupnost v dnešnej dobre ale moja otazka by bola či by bola nejaka možnost zabespečit tu dostupnost a zriadit tak u nas internet   obec kde byvame je Hontianske Nemce čast Rakovec 
    • Od drobny.mato
      Dobrý deň. Sledujem reklamy o zrýchlovaní internetu...už pár krát sa u nás v baráku spisoval zoznam zájemcov a ich súhlas so zriadením optiky. Vie mi niekto povedať ako to vyzerá s optikou od Telekomu v Novom Meste nad Váhom?
    • Od Janomajer135
      Dobrý deň,
      prosím o informáciu o stave zavádzania Optiky v obci Slovenská Ľupča.
      V poštových stránkach sa začal objavovať papier o súhlase so zriadením optickej prípojky od firmy ZYRY-Tem pod záštitou telekomu.
      Je to len predbežné zisťovanie o záujem opt. internetu v obci alebo sa na tom už aj reálne pracuje a aký je predpokladaný termín realizácie a spustenie služby.
      Ďakujem

• Od kelsinen
      Je možné na tomto routri niekde počítať prenesené údaje?
      Objem prenesených údajov na stránke telekomm.sk je neprimerane veľký ... chcel by som to porovnať.