Sťahovanie kreditu za denný internet na Easy Pecke

Otázka

• 0

je naozaj neseriózne ,keď  namiesto 0,50 EUR za denný internet na Easy Pecke,vám systém stiahne 1euro,stalo sa to 27.3.20 !

28.3.20 som radšej mobilný internet ani nezapla!

no a dnes 29.3.20 znovu mi stiahlo za denný internet 1 euro namiesto 0,50!

už naozaj neviem,či mám vôbec  mobilný internet na Easy Pecke používať ?

Ak nemôžete garantovať ,že denný internet je za 0,50 EUR tak to zverejnite,nebudem ho využívať  !

Za odpoveď ďakujem 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

len kontroloná otázka... ak tivovala si si balíček dát na deň za 50 centov? 

a alebo si proste šla a sťahovala dáta, bez aktivovaného balíčka , kedy sú dáta úplne ináč spoplatňované?

v každom prípade ak aj tak prvá možnosť, ja mám podobné skúsenosti. pred pár rokmi som kôli tomu z telekomu odišiel.  len si prekontroluj, či si aktivovala balíček dát za 50 centy alebo si proste sťahovala dáta kedy je to spoplatnené podĺa stiahnutého Mb.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aha už vidím svoju chybu, maximálne však 50 centov / deň. 

nuž... ja som kupoval balíček dát v zahraničí za 6 eur, ešte tam bola tá cena znázornená, naúčtovali mi na faktúru 10.  na tej faktúre som  mal aj 140 sms správ, a keď som aj podľa počtu znakov to prerátaval, dostal som sa zhruba do polovice tých vyúčtovaných sms. nezreklamovali mi to.  ale vravím, to už bolo pekných pár rokov vzad. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Edo
      Kde sa teraz aktivuje VoLTE ? Cez SMS je to pozastavene.
    • Od slowrock
      Platím si paušál Áno L 10GB dát v plnej rýchlosti.. nato som si aktivoval nekonečné dáta 1000GB lenže s obmedzenou rýchlosťou s ktorou nedokážem minúť ani 10GB dát z 1000GB. Načo je potom dobrá táto akcia keď ta rýchlosť je takto obmedzená. Neopužitelne!!!! a nemožem sa dostať k mojím ani k mojím 10GB zaplatením v plne jrýchlosti!!!
    • Od margitagoldschmidt
      Dobrý deň chcem sa opýtať mám easy kartu easy pecka a nejde mi platiť mikro platby napr keno 10 a podobne cez sms dá sa to niako nastaviť aby to išlo ??? Dakujem
    • Od filipzemiansky123
      Dobrý večer, chcel by som sa spýtať či budú dáta zadarmo aj v júni??
    • Od mizikova29
      Dobrý deň, 
      Na tel. Čísle 0918726713 10.04 mi skončila viazanosť, chcela by som to zmeniť na dobíjanie kreditu nakoľko to číslo využíva moja mama. 
      Je to možné 
      Mizikova 

• Od prezidentbrano
      Chcem sa spýtať ako je to so zdielaním dát na paušále NEkonečno MAX,keďže mám zdielanú kartu do noteboku. Či môžem zdielať nekonečno,alebo je tam obmedzenie?
      ďakujem.
      Braňo Bodorík