Sťahovanie kreditu za denný internet na Easy Pecke

Otázka

 • 0

je naozaj neseriózne ,keď  namiesto 0,50 EUR za denný internet na Easy Pecke,vám systém stiahne 1euro,stalo sa to 27.3.20 !

28.3.20 som radšej mobilný internet ani nezapla!

no a dnes 29.3.20 znovu mi stiahlo za denný internet 1 euro namiesto 0,50!

už naozaj neviem,či mám vôbec  mobilný internet na Easy Pecke používať ?

Ak nemôžete garantovať ,že denný internet je za 0,50 EUR tak to zverejnite,nebudem ho využívať  !

Za odpoveď ďakujem 

 

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

 • 0

len kontroloná otázka... ak tivovala si si balíček dát na deň za 50 centov? 

a alebo si proste šla a sťahovala dáta, bez aktivovaného balíčka , kedy sú dáta úplne ináč spoplatňované?

v každom prípade ak aj tak prvá možnosť, ja mám podobné skúsenosti. pred pár rokmi som kôli tomu z telekomu odišiel.  len si prekontroluj, či si aktivovala balíček dát za 50 centy alebo si proste sťahovala dáta kedy je to spoplatnené podĺa stiahnutého Mb.

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
 • 0

aha už vidím svoju chybu, maximálne však 50 centov / deň. 

nuž... ja som kupoval balíček dát v zahraničí za 6 eur, ešte tam bola tá cena znázornená, naúčtovali mi na faktúru 10.  na tej faktúre som  mal aj 140 sms správ, a keď som aj podľa počtu znakov to prerátaval, dostal som sa zhruba do polovice tých vyúčtovaných sms. nezreklamovali mi to.  ale vravím, to už bolo pekných pár rokov vzad. 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!


Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.


Prihlásiť sa teraz

sidebar
 • Podobný obsah

  • Od Marcel
   Len dávam do pozornosti problém, ktorý pretrvával u mňa posledné dni a zistil som, že sa mi stratil po aktualizácii Androd-u MMS APN nastavenie. Nakoniec na linke 0800 123 777 som zistil, že pri default nastavení sa akoby stratí MMS APN a nechodia korektne MMS správy len cez APN Internet. Preto ak niekto eviduje problém s odosielaním MMS, nezabudnite si nastaviť a skontrolovať, či sa vám nestratil APN MMS prístupový bod.... Nastavenie nájdete tu https://www.telekom.sk/wiki/volania/mms
  • Od martinjarabek
   Môže mi niekto vysvetliť prečo tie predpotopné balíky majú taký malý objem dát a prehnané ceny? L balík 30GB za 30 euro??????  V tejto dobe je to 30 videí na youtube. Môžte pri svojich produktoch myslieť aj na ľudí a nielen na šéfove vačky?????????!!!!!
  • Od sagaras
   Mal som dual SIM. SIM1 s internetom v mobile, SIM2 s volaniami. Chcel som zmeniť oba paušály a tak som si to dal previesť na SIM2 a zmeniť úroveň paušálu. Povedali mi, že už je to aktivované ale musím za mesiac júl zaplatiť oba paušály. Všetko fungovalo normálne. Ale prišiel prvý august a SIM1 sa deaktivovala a na SIM2 mi neaktivovalo internet v mobile. Pozrel som nastavenia v mobile, dokonca som zmenil mobil. Chyba je zjavne na strane Telekomu a ja to nemôžem s nimi riešiť, lebo oni si ešte cez víkend dovolia nemať podporu platiacemu zákazníkovi. Čo mám robiť?
  • Od savanya
   Dobrý deň!
   Včera sme obnovili zmluvu so spoločnosťou Telekom. Dostali sme sa do balíku L+, avšak od včera nefunguje VPN (PPTP, OpenVPN) , a to ani z domu do práce, ani naopak.
   Ako by sa to dalo vyriešiť?
   Ďakujem za odpoveď!
  • Od Wolfik
   Zdravím asi pred 2 týždňami som požiadal o prenos čísla do Telekomu a stále nič. Čo s tým ? Ďakujem za odpovede .
  • Od JaVoloda
   Dobry den,
   Mam problemy s pripojenim Huawei EchoLive HG8145V5 v Bridge mode na ASUS RT-AC68U, vie mi niekto prosim poradit ako to nastavit?
   Na HG8145 svietia LED: POWER, PON, LAN1, WAN
   Na RT AC68U svietia WAN, WIFI 2.4 a 5G, 
   Po spusteni Quick Internet Setup PPPoE (na ASUS) sa priebeh nastavovania zasekol po zadani nazvu a hesla zaslaneho SMS  Telekomom. Vysledok maunalnej instalacie je Internet Status: Disconected
   Dakujem