nejde naladit magio sat

Otázka

• 0

zdravim nejde mi naladit magio mam novy sat vsetko zapojene uhol na parabole mam 30,07 stupna podla knihy a horizontalne som pomaly otačal a nic mal som iba sila signalu od 85 do 95 percent a kvalita stale na 0 tocil som pomaly a nic nejde

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

isiel som podla toho uholi mam dobre podla buzoli a nic nejde iba sila signalu a kvalita 0

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

este skus trosku pootocit LNBckom v protismere hodinovych ruciciek. Ale len par stupnov. Skus si aspon tak opticky skontrolovat, ci nahodou plocha samotnej paraboly nie je deformovana (co sa mohlo stat pri dorucovani). Ak mas niekde k dispozicii nahradne LNB (pripadne si od niekoho len pozicaj na vyskusanie) tak skus ho vymenit. Ak nic z toho nepomoze, budes musiet volat technika

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

viem viem magio je na satelite thor 0,8W neviem volako sa mi to nezda ze sa to neda naladit skusil som dat druhy seto box lebo mam 3 ana nom mi neukazuje ziadne percenta vsetko 0 a na druhom mi ukazuje 85 intenzita cez vikend to este skusim ak nepojde uz len technik a ak aj jemu to nepojde tak mi musia zrusit zmluvu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar