Ako otvorit port na SpeedPort Entri I2

Otázka

• 0

Dobŕy deň chceľ by som sa spýtať ako viem otvoriť port na SpeedPort Entri I2 router ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od drobny.mato
      Dobrý deň. Sledujem reklamy o zrýchlovaní internetu...už pár krát sa u nás v baráku spisoval zoznam zájemcov a ich súhlas so zriadením optiky. Vie mi niekto povedať ako to vyzerá s optikou od Telekomu v Novom Meste nad Váhom?
    • Od Janomajer135
      Dobrý deň,
      prosím o informáciu o stave zavádzania Optiky v obci Slovenská Ľupča.
      V poštových stránkach sa začal objavovať papier o súhlase so zriadením optickej prípojky od firmy ZYRY-Tem pod záštitou telekomu.
      Je to len predbežné zisťovanie o záujem opt. internetu v obci alebo sa na tom už aj reálne pracuje a aký je predpokladaný termín realizácie a spustenie služby.
      Ďakujem

• Od skoda9635
      Zdravím,
      Telekom dočasne zrýchlil optiku, ale nás sa zrýchľovanie dotklo len v uploade. Máme L balíček s rýchlosťou 120/12 a po zrýchlení mal ísť hore na 600/60. Nám to len zrýchlilo upload na 60, ale pôvodná rýchlosť okolo 100 nám zostala. Je to tým, že je tento router obmedzený alebo to nezvláda?
    • Od kelsinen
      Je možné na tomto routri niekde počítať prenesené údaje?
      Objem prenesených údajov na stránke telekomm.sk je neprimerane veľký ... chcel by som to porovnať.
    • Od ivan77
      zdravim
      dsl internet mam uz niekolko rokov a bude mi koncit viazanost. prave som zistil ze nemam na mojej adrese dostupny ziadny dsl internet u ziadneho z poskytovatelov tejto sluzby. ako je to mozne?