FUP DATA AKCIA

Otázka

• 0

Zdravím ako funguje FUP pri marcovom darceku 1000GB? 

Mam paušál ANO L. 10 GB net. Dostal som 1000GB... Prvé dáta sa míňajú z toho darčeka 1000GB prečo minzacali účtovať FUP? 

Screenshot_20200327_182210_com.telekom.portal.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Ako si prisiel na to ze ti uctuju FUP ?
Funguje to tak ako pises. Najprv sa cerpa tych 1000GB.

Data ked sa precerpaju tak sa internet zastavi pokial nemas zakupeny datovy balicek, ktory sa automaticky dokupuje. To si vies jednoducho overit v aktivnych balickoch na tej strednej karte s pluskom.

Uctuje sa ti tam podla mna nieco ine. Nevolal alebo neposielal si SMS na extra spoplatnene cisla ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od slatra77
      Dobrý deň, po prijatí sms s aktivačným kódom, mi píše pri registrácii, že kód je neplatný. Kód mám určite dobrý tak neviem kde je problém 
    • Od slowrock
      Platím si paušál Áno L 10GB dát v plnej rýchlosti.. nato som si aktivoval nekonečné dáta 1000GB lenže s obmedzenou rýchlosťou s ktorou nedokážem minúť ani 10GB dát z 1000GB. Načo je potom dobrá táto akcia keď ta rýchlosť je takto obmedzená. Neopužitelne!!!! a nemožem sa dostať k mojím ani k mojím 10GB zaplatením v plne jrýchlosti!!!
    • Od filipzemiansky123
      Dobrý večer, chcel by som sa spýtať či budú dáta zadarmo aj v júni??
    • Od jarmila1958
      Dobrý deň,

prosím Vás mám taký problém, že sa mi nevie dovolať České číslo. Na ostatné slovenské čísla sa vie dovolať ale mne konkrétne nie. To číslo čo mi volá dostáva správu Invalid number format (Incomplete number). Volá vo formáte +421********* čiže tam nie je chyba. Takisto mu ide poslať mi SMS správu. Ja sa tomu číslo dovolám a aj mi ide poslať SMS správa. Operátor toho čísla Telekom CZ povedal, že na ich strane je všetko v poriadku a chyba je u mňa. 

Viete mi prosím napísať kde môže byť problém a vysvetliť prípadné riešenie? 

Vopred ďakujem za odpoveď 

S pozdravom
    • Od Lucka
      Ahojte,
      až do 21. júna si môžete k akémukoľvek Magio internetu, Magio televízii, Magio GO, T paušálu alebo paušálu ÁNO či Happy nezáväzne aktivovať zadarmo HBO GO na 30 dní. Akcia je pre nových aj existujúcich zákazníkov.
      Existujúcim zákazníkom bude akcia aktivovaná automaticky. O blížiacom sa konci akcie a možnom predĺžení alebo deaktivácii vás včas upozorní SMS správa.
      Viac o akcii sa dočítate tu 
      Upozorňujem, že novým zákazníkom sa služba aktivuje po 24 hodinách od aktivácie.
      Ktorý film z HBO GO si pustíte na svojom zariadení ako prvý? J

Lucka