Optický internet - Veľký Biel

Otázka

• 0

Dobrý deň, myslím že dávnejšie tu už asi písalo viacero ľudí, ale chcel by som preveriť aktuálny stav .

Práve sa sťahujem do obce Veľký Biel - Javorová ulica - je tam vystavaných niekoľko nových bytových domov ale nikde neviem nájsť providera s optickým internetom .

Som prekvapený že provideri nesledujú územné plánovanie a nebudujú infraštruktúru na miesta kde sa budujú nové bytové domy s novou mladou klientelou .

Chcel by som teda vedieť či telekom má pokrytie optického internetu na tejto ulici alebo ho aspoň v krátkom čase plánuje .

Ďakujem

Martin

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Tak je to ich "biznis" momentálne tam domácnosti využívajú pripojenie cez Wifi alebo Satelit ... Nie je problém im spraviť podpisovú petíciu ale zbytočne to nikto robiť nebude .

Momentálne tam je pre nich veľká príležitosť - navyše myslím že niekde na vedlajšej ulici optika je - takže ide len to aby to potiahli aj na našu ulicu ...

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň aj toto fórum sleduje niekto z Telekomu alebo tu len komunikujú klienti medzi sebou ?

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prevažne ˇklienti medzi sebou. teda v drvivej väčšine. 

ale vyskytujú sa tu aj zamestnanci telekomu, zabespečujú správu a dodržiavanie pravidiel tohto fóra. ich vyjadrenia sú vyslovene sporadické. 

avšak ako si sám avizoval, podobné veci tu rieši viacero ľudí  dlhší čas, takže nerob si veľké nádeje, že by tu odpísali práve tebe. nič v zlom, len skúsenosť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar