Otázka

• 0

Dobrý den. Chcem sa opýtať. Žijem v zahraničí. Domov na Slovensko chodím jeden až dvakrát do roka. Minulý rok som bola doma no nedobijala som si kredit. Teraz som chcela zistiť do kedy karta funguje, alebo koľko mam kredit. Nemôžem prijímať ani smsky ani hovori.Je možné že karta sa už je nefunkčná? Alebo stačí dobiť len kredit? A znova bude fungovať? Dokonca keď za dávam kredit linku mi hovorí ze číslo neexistuje. S pozdravom Jakabová

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

z toho čo píšeš, súdim že číslo je už odpojené. 

uvediem životný cyklus mobilného čísla.:

1.  vyberieš si mobilné číslo
  2.  využívaš mobilné číslo ( na kredit je číslo aktívne 12 mesiacov od posledného dobitia, potom sa číslo odpojí)
  3.  číslo je pár mesiacov v "karanténe" ( toto číslo je približne pol roka odpojené, no rezervované pre posledného majiteľa, keby sa prebral a chcel to číslo využívať aj naďalej)
  4. číslo sa vracia znova do zoznamu voľných čísel. ( kedy si ho môže vybrať ďalší zákazník)

neviem ti povedať, že či sa tvoje číslo nachádza vo fáze 3 alebo 4. ale ak ti hlásilo že číslo neexistuje, ešte máš šancu. ale to si budeš musieť riešiť cez telekom. toto je verejné fórum pod správou telekomu. 

odporúčam zákaznícku linku (0800 123 456), online chat, či telekom napíšte nám. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar