Otázka

• 0

Dobrý deň,
bývam v oblasti kde je podla mapy pokrytia siete dostupny VDSL internet az do rychlosti 90Mb/s (aj od susedov to mam potvrdene). No podla tejto dostupnosti na mojej adrese nie je dostupny ziaden internet. Vzdy ked zavolam na zakaznicku linku Telecom alebo Orange mi to pripomenu a po zadani cisla zmluvy mi povedia, ze sice nam neukazuje dostupnost internetu na adrese, ale ano mate na adrese zavedeny internet (no je to ADSL ,nejaka stara zmluva).
Dokonca byvam v dvojdome kde sused ma dostupny VDSL internet (nie je to dom na konci ulice, ale rohovy dom na krizovatke 3 ulic z ktorej jedna je slepa.) Na tej slepej ulici je tento internet, susedia cez jednu aj druhu stranu cesty maju tento rychlejsi internet.

Viete mi prosim pomoct ako by som mal postupovat, aby mi bol zavedeny rovnaky internet ako vsetkym okolitym domom? Na linke mi vedia len povedat, ze na adrese nie je dostupny ziaden internet.
Vopred dakujem za kazdu odpoved.
Adam 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od jes-eter
      Zdravím Vás, plánuje Telekom pokryť optikou aj Podhájsku ulicu v Budmericiach? Vďaka za odpoveď.
    • Od marbax37
      Dobrý deň chcel by som sa opýtať či sa plánuje v malom záblatí optika.časť je optikou pokrtá
      Chcem sa opýtať kedy sa optika dokonči všade

• Od Frenky20
      Dobry den. Nemoholi sme si nevsimnut cela rodina ze nedavno bola zavedena optika v Krasnej a  tie iste stlpy sa ukladaju uz aj v Kosickej Polianke kde nam bolo povedane ze sa bude realizovat optika. Viem ze je to este v stadiu vystavby a nesu na informacnej tabuli ani na stranke obce ziadne konkretne ifnormacie, bolo by teda mozne podrobnejsie podat informaciu o aku optiku ide teda FTTH ci Rozsirene VDSL alebo optiku 1gb? Dakujem
    • Od matusik484
      Dobrý deň !
      Chcel by som sa opýtať, či po obnovení zmluvy bude možné pokračovať v ADSL XL balíku na mojej adrese ? Pretože ak dám (akoby som si chcel zriadiť nový internet) nový zákazník a zadám moju adresu napíše to tam že služba na zadanej adrese nie je dostupná. Tak sa pýtam či po predľžení zmluvy nám dajú balík L (8/1) , alebo ostane ten istý ? Prípadne či telekom ponúka nejaké zrýchlenie aspoň upload-u

Vopred ďakujem.
      -Matúš
    • Od iGlasova
      Dobry den
      chcel by som sa opytat ake adresy sa teraz prideluju na optike ?
      v routeri mam ip 100.100.134.61 to je asi neverejna
      ale https://www.myip.com/ mi ukazuje 78.99.213.158
      ako to teda je s IP adresou?

• Od pepo930
      Dobrý deň mal by som otázku máme Magio internet vzduchom a už je možnosť pripojit sa na pevný internet od telekomu je možné premigrovat na pevný internet bez zmluvnej pokuty ?