Otázka

• 0

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať či sa neplánuje zaviesť optický internet vo Veľkom Bieli konkrétne na Záhradnej ulici a ak nie, ako by bolo možne niečo takéto zrealizovať? Bol by som veľmi rád nie len ja ale aj ostatní obyvatelia tejto ulice.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

https://www.telekom.sk/wiki/mapa-pokrytia 

tu si vieš pozrieť služby v okolí, či sa niečo plánuje ti povedať neviem, avšak na vedľajšej ulici, na seneckej, ako pozerám je optika. 

avšak nemyslím, že telekom sa pôjde pretrhnúť, aby ju zaviedol aj Vám. 

V každom prípade môžete sa o to pokúsiť podaním žiadosti 

ale aj ako sa píše tam,  Telekom sa nepôjde prethnúť, pokiaľ sa nedáte s Väčším mnozstvom susedov dokopy a nepodáte tieto žiadosti. 

lebo tam kde nie je zrno ani kura neďobe. 

hold. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od papirek99
      Zdravím   neviete  na kedy je  plánovaná výstavba optickej siete v obci Cerová   Ďík 
    • Od matusik484
      Dobrý deň
      Nechcel som na toto otvárať zbytočne novú tému, ale chcel by som sa poradiť či je momentálne lepšie podať žiadosť o pokrytie VDSL alebo Optiky FTTH ?
      Jeden pán mi písal že v aj v menšich obciach by sa mali budovať optické infraštruktúry.
      Ale pochybujem žeby kvôli niekoľkým podnetom začali to tu celé rozkopávať, takže myslím radšej na VDSL

Vopred Ďakujem !

• Od Patrik32
      ahojte
      mám optické pripojenie od Telekomu, je tam optický prevodník Huawei HG8240, za ním som mal svoj router Microtik, kedže má 10 rokov som sa rozhodol zakúpiť  TP LINK Archer 2300, je zapojený do portu internet, ale konektivita nejde.Čo robím zle? Je to podmienené registráciou MAC adresy alebo to nie je vhodný wifi router? Vopred ďakujem za odpovede
    • Od jes-eter
      Zdravím Vás, plánuje Telekom pokryť optikou aj Podhájsku ulicu v Budmericiach? Vďaka za odpoveď.
    • Od marbax37
      Dobrý deň chcel by som sa opýtať či sa plánuje v malom záblatí optika.časť je optikou pokrtá
      Chcem sa opýtať kedy sa optika dokonči všade

• Od kexo64
      Dobrý deň, chcel by som sa informovať kedy a či je plánovaná optika v obci Alekšince. Otázku dávam preto že už aj okolité dediny majú optiku a dokonca aj také ako Andač ktorý ma asi 200 obyvateľov.
      Ďakujem