Otázka

• 0

Ako sa dá aktivovať balík nekonečné dáta ak sa mi nedá do mobilu stiahnuť aplikácia Telekom?

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

popros znameho/suseda a pod. nech si tvoje cislo pripoji do aplikacie, aktivuje balik a potom ho z aplikacie odstrani

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Riskasa
      Zdravím ako funguje FUP pri marcovom darceku 1000GB? 
      Mam paušál ANO L. 10 GB net. Dostal som 1000GB... Prvé dáta sa míňajú z toho darčeka 1000GB prečo minzacali účtovať FUP? 

• Od richard.novansky
      Prečitajte si https://zive.aktuality.sk/clanok/145988/ake-opatrenia-robia-operatori-voci-pretazeniu-siete-v-tejto-dobe/
    • Od katin
      Mozem si aktivovat nekonecne data aj v programe Mobilny internet M?
    • Od mitik79
      Zdravím,funguje vôbec odkaz NÁROK NA NOVÝ MOBIL?Za pár rokov mi to ani raz nenapísala pozitívnu odpoveď.Diky za odpoveď
    • Od francisty
      Dobrý deň. V piatok 13.3.2020 o cca 10:20 hod. som si na predajni aktivoval nový paušál Bez záväzkov. Je sobota 14.3.2020 cca 9 hod. a stále si nemôžem aktivovať akciový bezplatný marcový internet. Kedy si ho môžem aktivovať? Na predajni mi povedali, že si stiahnem aplikáciu a hneď si to môžem aktivovať. Realita je iná, neviem si to aktivovať v aplikácii, moje číslo sa "tvári" že na ňom nemám žiadny paušál.Čo mám urobiť, aby som mohol už dnes využívať akciový marcový internet zdarma? Francisty