sidebar
  • Podobný obsah

• Od jfirkal
      Dobrý deň, chcem sa informovať, ako sa má pripraviť elektroinštalácia pre magio SAT. Ak chceme mat na chalupe viac tv, či ku satelitu (vonkajšej anténe) je potrebné dotiahnuť počet káblov, koľko plánujeme má tv prijímačov, alebo stačí jeden, ktorý sa v chalupe rozvetví na požadovaný počet tv. Dakujem. 
    • Od 112030888
      Práve som vyhotovila objednávku na "chytrý balík" - predĺženie. Pomýlila som sa vo výbere voľného programového balíčka. Namiesto  balíčka "voľný čas" by som chcela balíček "štýl a fakty". Je to možné zmeniť? Číslo mojej objednávky je 1-769114010402. langova.k@stonline.sk

• Od 180860738
      Dobrý deň.
      Zasekáva sa mi obraz na všetkých kanáloch po ich spustení idú len 15 sekund a sa zaseknú aj so zvukom. Mám v druhej izbe druhý Tv z toho istého zdroja a tam ide všetko ok. Skúšal som prehodiť Magio box, ale tam chyba nieje. Na druhom Tv ide bez problémov. Ešte podotýkam, že príjem z anteny na tom Tv funguje ok. Neviem si to vysvetliť. 
    • Od tamion2411
      Zdravim, viete mi poradit, ci sa da po 3 mesacnej zvyhodnenej cene  balicek L (TV + internet) niekde v aplikacii znizit na balicek M? Aby dalej viazanost nepokracovala s balickom L, osobne to momentalne nevybavim.
    • Od Christian_05
      Dobrý deň.
      Nedávno som po dlhom čakaní konečne prešiel z ADSL na VDSL technológiu. Zvažujem prepnutie routera ZTE speedport Entry 2i do Bridge módu. Používam 2 Magio boxy (porty LAN3 a  LAN4) + pevnú linku  (Phone 1). Na internet by som sa chcel pripájať vlastným routerom cez PPPoE.
      Chcem sa uistiť, či by bridge mód na zariadení ZTE nespôsobil situáciu, že by niektorý z dvoch Magio boxov príp. pevná linka prestali fungovať? Vopred vďaka za odpoved!