zničenie modemu

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcela by som vás požiadať o radu a súčinnosť. Pri rekonštrukcii domu sme zničili  magio box pre zapojenie druhého televízora. Nevieme o aký druh sa jedná ani čím ho zaplatiť, naďalej platíme 2 modemy. Viete nám prosím poslať druhý, alebo poradiť ako ho nahradiť. Kód adresáta 1104***901 Štefan Mitana, Ivanovce 61, pre komunikáciu Ivan Mitana, Ivanovce 61, kontakt 032/649***2.

Ďakujem za spoluprácu a rýchle vybavenie, S pozdravom Mitana 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

@AKraskova

Dobrý deň, chcela by som vás požiadať o radu a súčinnosť. Pri rekonštrukcii domu sme zničili  magio box pre zapojenie druhého televízora. Nevieme o aký druh sa jedná ani čím ho zaplatiť, naďalej platíme 2 modemy. Viete nám prosím poslať druhý, alebo poradiť ako ho nahradiť. Kód adresáta 1104282901 Štefan Mitana, Ivanovce 61, pre komunikáciu Ivan Mitana, Ivanovce 61, kontakt 032/6490992.

Ďakujem za spoluprácu a rýchle vybavenie, S pozdravom Mitana 

Zdravím, tu nepíšete Telekomu, ale na verejné fórum pre klientov Telekomu,  drvivá väčšina ľudí tu nie v telekome zamestatná. 

Touto cestou svoju požiadavku nevybavíte. 

kontaktoval by som zákaznícku linku 0800 123 456

avšak pripravte sa na to, že budete platiť za zničený modem. nakoľko to čo za modem platíte je len jeho prenájom, a podľa zmluvy je stále majetkom Telekomu ... - ktorý ste zničili ako uvádzate.  ak sa správne pamätám, tak pokuta za ten box je 60 alebo 80 eur. len aby ste vedela s čím je nutné počítať. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar