Otázka

• -1

Dobrý deň,

mám od Vás internet, mobilné služby aj TV. Som maximálne nespokojný s rýchlosťou internetu. Viem že ak mám zapnutý TV program v HD tak sa zníži rýchlosť na internete. Nie som ochotný toto akceptovať a preto sa chcem spýtať:

1. ako sa dá zrušiť / ukončiť zmluva na internet a ukončenie mobilných služieb a iba  pri zachovaní Magio TV?

2. Je nutné ísť ku Vám do kontaktného centra (v dnešnej dobe je to dosť problém).

3. Ako získam ID kód keď potrebujem aj zmeniť telefonné číslo?

4. Ako získam prihlasovacie údaje na magio go?

5. Ako zistím viazanosť na mobilných službách, internete a TV?

6. Dá sa spojiť s Vašou spoločnosťou aj inak ako cez tento portál?

Prijal by som aby ste mali aj na FA uvedený kontaktný mail. Nikde nie je uvedený kontaktný mail.

Vopred ďakujem za odpovede

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

0 - toto fórum je verejné, určené pre klientov telekomu, ale nepíšete tu telekomu. je len v správe telekomu. 

1- https://www.telekom.sk/casto-kladene-otazky/-/faq/ako-mozem-poziadat-o-zrusenie-zmluvy-pre-sluzby-pevnej-siete-Telekom

2 -https://www.telekom.sk/casto-kladene-otazky/-/faq/ako-mozem-poziadat-o-zrusenie-zmluvy-pre-sluzby-pevnej-siete-Telekom

3- https://www.telekom.sk/id-kod

4-  toto neviem.  kontaktoval by som zákaznícku linku (0800 123 456)

5-  podľa zmluvy (24 mesiacov), Telekom appka, zákaznícka linka.....

6- cez tento portál sa nespojíš s telekomom a ak hej tak len výnimočne.  zákaznícka linka, a online chat sú primárne kontakty prípadne sú ďalšie ale tie sú zamerané na konkrétne veci, takže ak chceš konkrétnejšie, musíš udať čo chceš riešiť. 

aj ja by som prijal keby uvádzali majlový kontakt, lebo neznášam telefonovanie a snažím sa mu vyhnúť ak sa dá, navyše častokrát keď s nimi komunikuješ, nahrávku majú len oni, tebe ju neposkytnú a majú právo odmiestnúť ak ich zo zákona informuješ, že ich ideš nahrávať. 

@Saxon66

ale skúsil by som nabudúce používať google, všetko toto je zverejnené. 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

OK. Ďakujem za odpoveď. Teda na Vás sa nebudem vyvršovať.... nie ste Telekom...

ale aj tak mám pár vecí k Vašej odpovedi:

1. takže ak požiadam o zrušenie iba časti služieb tak tie ktoré nezruším by budú ponechané? Beriem vašu odpoveď ako ano.

2. chápem - je možné to robiť poštou (čudujem sa iba "veľkému" TELEKOMU že tieto úkony sa nedajú robiť online.

3. To čo ste mi poslali som našiel aj ja. Mám ale problém keď sa dostanem k overeniu tel. čísla - potrebujem zmeniť kontaktné tel. číslo (k pôvodnému už nemám prístup)

4. Skúšal som dnes okolo 13:00 ale nefungovala, resp. ma presmerovali do odkazovej schránky

5. Ja viem že štandardne je to 24 mesiacov, ale ako sa dostanem k moje viazanosti? V orange to viem priamo v aplikácii alebo na nete.

Inak ďakujem naozaj za ochotu...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

3 - sú to aj posledná 4ry čísla puk kódu .... PUK sa dá zistiť aj cez appku, alebo cez zákaznícku linku. 

• klik na daný program - ozubené koliesko - zobrazenie PUK kódu

5 - v telekome je to tiež v appke. 

• klikni na daný program - modrá časť, biely text = koniec viazanosti xx. xxxxxx. 20xx

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

ešte pre kontakt s telekomom, môžeš využiť

https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam  zvolíš si aby ti odpovedali mailom a odpíšu. keď sa k tomu dostanú. 

len vaber čo najbližšie tomu, čo chceš riešiť, aby si to nahodou neposlal na oddelenie napríklad prenosu čísel a sním to nebude mať nič spoločné. 

Editoval/-a informovanost

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja mám adsl2+ 15/1 mbps s magio tv kde je mozny jeden hd a jeden sd stream v pripade ze mam oba streamy pustene tak mi to zozerie 7,4 mbps rýchlosti lebo som to meral takze mi ostava 7,6 mbps co je celkom bullshit ale co narobim takto je to robene bezne ak niesi s tym spokojny vyssie mas uvedene linky ako zrusit zmluvu ak mas viazanost tak pocitaj so zmluvnou pokutou aby si tu potom nepisal ze preco

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

S pokutou rátam (preto som zisťoval ako overiť viazanosť), takže v pohode. Iba si chcem nechať Balík TV a net chcem zrušiť (resp. zriadiť si mimo tv aby mi to nespomalovalo rýchlosť). 

Ale ďakujem za vysvetlenie. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pokutu si mozes vypocitat vyska mesacnej faktury krát pocet mesiacov do konca viazanosti teda napriklad ak platis 20 eur mesacne a do konca viazanosti ti ostava napriklad 18 mesiacov rataj 360 eur pokutu, ja to idem riesit investiciou do noveho modemu a pridavneho wireless pripojenia, problem vyrieseny

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od lukkoska
      Zdravím,

Vie mi niekto povedať, prečo Telekom obmedzil Netflix v Samsung Smart TV?
    • Od LTibor01
      Dobŕy deň chceľ by som sa spýtať ako viem otvoriť port na SpeedPort Entri I2 router ? 
    • Od sa.ki
      Zdravím, po zriadení magio internetu mi prišla sms s menom a heslom lenže neviem kam sa mam s týmito údajmi prihlásiť. Meno končí @dslbasic. Nejaké rady? 
      Vopred ďakujem za odpoveď. 
    • Od AdamFu
      Dobrý deň,
      bývam v oblasti kde je podla mapy pokrytia siete dostupny VDSL internet az do rychlosti 90Mb/s (aj od susedov to mam potvrdene). No podla tejto dostupnosti na mojej adrese nie je dostupny ziaden internet. Vzdy ked zavolam na zakaznicku linku Telecom alebo Orange mi to pripomenu a po zadani cisla zmluvy mi povedia, ze sice nam neukazuje dostupnost internetu na adrese, ale ano mate na adrese zavedeny internet (no je to ADSL ,nejaka stara zmluva).
      Dokonca byvam v dvojdome kde sused ma dostupny VDSL internet (nie je to dom na konci ulice, ale rohovy dom na krizovatke 3 ulic z ktorej jedna je slepa.) Na tej slepej ulici je tento internet, susedia cez jednu aj druhu stranu cesty maju tento rychlejsi internet.

Viete mi prosim pomoct ako by som mal postupovat, aby mi bol zavedeny rovnaky internet ako vsetkym okolitym domom? Na linke mi vedia len povedat, ze na adrese nie je dostupny ziaden internet.
      Vopred dakujem za kazdu odpoved.
      Adam 
    • Od matus_gabris
      Zdravím
      Doma mam klasický ZTE II router klasika som napojeny na pc a cez mobil. Lenže. Potrebujem signál aj do pivnice tak som našiel doma druhý router ten som zapojil káblom z hlavného routru . (predtym som to skúšal a išlo to) Teraz som zapojil sieť zase všetko spravil ako predtým a nejde to. Ako by som to mohol vyriešiť? Potrebujem aby mi router vysielal aj v dome aj v picnici teraz ked napojim druhy tak v pivnici wifi nejde ale napojí sa iba napíše že žiadny signál a nejde načitať stránky atd. Skúšal som ten druhý router prehoduiť do všetkých modov. 
      Dakujem