Nekonecne data a mobilny internet

Otázka

• 0

Mozem si aktivovat nekonecne data aj v programe Mobilny internet M?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Nie, Nekonečné dáta sú  len pre paušály: Všetci zákazníci s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy i Bez záväzkov si budú môcť opäť aktivovať balík bezplatne, v Telekom aplikácii.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

myslíš ANO M dáta? 

ak áno, tak môžeš. ja ho mám tiež a tiež ho mám aktivovaný. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od marfiboy
      Dobry den, chcel by som sa opytat na pausal Ideal 27, ak si miniem data, zastavi sa mi internet? Nie je tam ziadny dalsi poplatok za prenesene data, ci uz doma alebo v zahranici?
      (aby sa mi nestalo, ze si zabudnem vypnut data a pride mi velka faktura za prenesene data).
      Dakujem za odpoved. Marhofer
    • Od andelovadominika1
      Dobrý den, mala som omeškania s platbou faktúry, tak ma vypli, no po zaplatení mi to za pár dní štandardne sprístupnili, no internet v mobile mi nejde. Dokúpila som si aj balíček dát navyše, nakoľko som si myslela, že som ich prečerpala, no aj napriek tomu mi nejde internet. Viete mi poradiť či mám rovno volať zákaznickú linku? Ďakujem
    • Od tomasiko
      Ako to že mám aktivovanú službu streamon a ťahá mi YouTube moje data čo mám s tým robiť ???
    • Od silvo2577
      Zdravím. Veľmi pomalí mam internet či s balíkom ci bez balíku proste nula bodov. Prečo? 
    • Od lubo...1987
      Dobry den je tu niekto kto byva za presnejsie cast Zavodie, hajik a atd ze aku rychlost 4g internetu chytate. Zvazujem zmenu z vdsk na 4g len vsade mi povedia inu rychlost a na nete dokazuju cca 300mbps
    • Od zobacny
      Nebudú v júni neobmedzené dáta?