Nekonecne data a mobilny internet

Otázka

• 0

Mozem si aktivovat nekonecne data aj v programe Mobilny internet M?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

myslíš ANO M dáta? 

ak áno, tak môžeš. ja ho mám tiež a tiež ho mám aktivovaný. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie, Nekonečné dáta sú  len pre paušály: Všetci zákazníci s paušálom ÁNO, ÁNO Biznis, Happy i Bez záväzkov si budú môcť opäť aktivovať balík bezplatne, v Telekom aplikácii.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od slowrock
      Platím si paušál Áno L 10GB dát v plnej rýchlosti.. nato som si aktivoval nekonečné dáta 1000GB lenže s obmedzenou rýchlosťou s ktorou nedokážem minúť ani 10GB dát z 1000GB. Načo je potom dobrá táto akcia keď ta rýchlosť je takto obmedzená. Neopužitelne!!!! a nemožem sa dostať k mojím ani k mojím 10GB zaplatením v plne jrýchlosti!!!
    • Od filipzemiansky123
      Dobrý večer, chcel by som sa spýtať či budú dáta zadarmo aj v júni??
    • Od prezidentbrano
      Chcem sa spýtať ako je to so zdielaním dát na paušále NEkonečno MAX,keďže mám zdielanú kartu do noteboku. Či môžem zdielať nekonečno,alebo je tam obmedzenie?
      ďakujem.
      Braňo Bodorík
    • Od dunemeth
      mam sim na zdielanie dat, za sluzbu si riadne platim,  ale v tablete mi data nejdu hoci je simka aktivna a prihlasena v sieti, iba mi to stale hlasi ste offline zapnite wifi
      kde je chyba ?!?
    • Od hurley
      Objednal som si pausal, prisla mi karta a to je vsetko? Kde su informacie o mojom cisle? Ved ani neviem ake cislo mam. Nedokazem sa pripojit ani len do aplikacie...