Prečo ???

Otázka

• 0

Pridal (editované)

Skončila sa mi viazanosť  magio internetu XL. Prečo platím už tri mesiace  o 8 Eur viac ??? Nedostal som od Vás žiadne upozornenie !!!>:(B|O.o Hanba !!!

Editoval/-a Gejza66

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

Prečítaj si zmluvu kde máš uvedené, že zľava na produkt ti platí len po dobu viazanosti a potom ti dajú štandartnú cenníkovú sumu.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je bežná taktika firiem. 

uveďme príklad z inej oblasti... SPP... ak im zaviažeš peňaženku na odoberanie plynu na rok, dostaneš 1% zľavu oproti cenníku, ak na dva dostaneš 2% zľavu. 

keď viazanosť skončí, využívanie produktu nekončí, proste plynule pokračuješ v jeho užívaní, ale podĺa platného cenníka. 

To je všetko stratégia, aby donútili ľudí upísať peňaženky, aby mali stabilné a isté príjmy. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od blankahaj
      Ako vytvoriť el. faktúru, kým otvorím e-mail a zistim kód,  a zapíšem ho,  vraj je nesprávný. ,
    • Od Sabina22
      Dobrý deň, dnes som uhradila faktúry, moje číslo je zablokované, dá sa totocislo odblokovat aj keď je sviatok a následne víkend. Ďakujem pekne za odpoveď 
    • Od tomasmicuda8
      Dobrý deň chcel by som sa opytať či sa dá zriadiť Inkaso paušálu ( vystaviť referenciu mandátu) cez počítač na webe ak áno prosím ako , alebo sa mam dostaviť fyzicky na Telekom predajňu dakujem za odpoveď
    • Od Rastislav.zeman
      Dobrý deň chcem sa spýtať potrebujem dat faktúru na splátky 
    • Od mufnik
      Prečo mne neukazuje faktúra? Chcem vidieť moju faktúru. Dakujem
    • Od Sabina22
      Dobrý deň, dnes som uhradila faktúry, moje číslo je zablokované, dá sa totocislo odblokovat aj keď je sviatok a následne víkend. Ďakujem pekne za odpoveď