Otázka

• 0

Dobry den chcem sa len informovat ze ci sa da resetnut mesacny limit. V jednom hre som chcel kupit ingame tovar a vypisuje my ze som prekrocil mesacny limit a mam skusat znova buduci mesiac pausal som vyplatil ale aj tak ma nepusti to kupit cez operator a ja nechcem pridat paysafecard alebo platobnu kartu. Google podporu som uz  vyhladal s otazkou ale pisali my ze oni **piip** nevedia nic spravit ze to mam nahlasit operatorovi(za pravopis odspravdlnujem)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

počkať počkať počkať.... chápem správne, že máš problém s nákupom hier na paušál áno? 

majiteĺ si môže nastaviť obmedzenie na nákup takýchto vecí na paušál, teda že nad určitú sumu to nenakúpiš, prípadne to na paušál nenakúpiš vôbec. 

problém môže byť aj v tom, že sa to na paušál nakúpiť nedá, alebo to máš zablokované, či obmedzené a teda je potrebný zdroj, odkiaľ by sa to uhradilo. lebo ak nie je zdroj, nedá sa to uhradiť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

počkať počkať počkať.... chápem správne, že máš problém s nákupom hier na paušál áno? 

majiteĺ si môže nastaviť obmedzenie na nákup takýchto vecí na paušál, teda že nad určitú sumu to nenakúpiš, prípadne to na paušál nenakúpiš vôbec. 

problém môže byť aj v tom, že sa to na paušál nakúpiť nedá, alebo to máš zablokované, či obmedzené a teda je potrebný zdroj, odkiaľ by sa to uhradilo. lebo ak nie je zdroj, nedá sa to uhradiť. 

Kedze doteraz som platil cez operator bez problemne asi bude ten prvy typ ze je tam obmedzenie lenze ked je to tak, tak nechapem ze ked pasual je uz vyplateni preco nedovoli alebo preco sa to neresetovalo 

Screenshot_20200310_224041_com.telekom.portal.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja neviem, ja som len uvažoval. 

avšak pamätám si ako mne mama pred mnohými rokmi práve takto dávala odmedzovať nákup na paušál a neskôr to úplne blokovala. Takže som vedel, že toto sa aj reálne dá nastaviť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak asi budem musiet zavolat na zakaznicku linku ci ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nik iný sa nevyjadril, tak to vyzerá, že ti nevieme pomôcť, preto zrejme áno. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar