Akcia pokračuje?

Otázka

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Pridal (editované)

Ano pokracuje uz aj riaditel Telekomu pre Slovensko vydal vo videu stanovisko ..najdes na FB

Editoval/-a filipec12

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od simonka1990
      dobry vecer mam od vas internet vzduchom xl kolko je tam dat a ako zistim precerpanu spotrebu

• Od Robbie789
      Dobry den, chcem sa spytat, konci mi na jednom z telefonnych cisel pausal Ano S, chcel by som prejst na program Bez zavazkov.
      Je mozne si k tomuto programu doobjednat 100 volnych minut do vsetkych sieti za 3 eura mesacne? Ake su podmienky? 
    • Od monika-blazekova
      V aplikacii Telekom su tzv DATA 1GB - Automaticke dokupovanie. V texte je uvedene /vid foto/, ze sa daju pouzivat az do vycerpania a az potom nabehne aotomticka-dokupovanie.
      no dole je uvedena platnost balika, teda do konca zuctovacieho obdobia. 
      Moze tam byt chyba v apke, nebola by prva, pretoze to nema logiku. Je to drahsie, ako keby ste si dali rovnaky balik s viazanostou...
      Otazka teda je, ci spominany balik mozem cerpat az do minutia dat a až potom nabehne automaticke dokupovanie alebo data prepadnu, ked ich neminiem v danom zuctovacom obdobi a automaticky nabehne novy balik v nasledujucom zuctovacom obdobi.
      Dakujem za odpoved 

• Od demeterboris2
      Dobry deň  chcem sa spytať bral som uváv mobilny telefon zo zabezpekou ..už su tomu cca 3 mesiace ale chcel by som zrušit paušal ...čo sa stame stou zabezpekou ....da sa vratit alebo zaplatit nou fakturu ?
    • Od lindushka
      Dobry den - chcem sa opytat: ak mam EASY Pecka balik bude mi fungovat mobilny hotspot na tomto baliku? Dakujem