Otázka

• 0

Dobry den,

Mam doma magio internet a dnes nefunguje. 

Priatelka ma aj firemny telefon telekom.

Je dnes nejaky vypadok internetu?

Som z Banoviec nad Bebravou 

Predom dakujem za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Dobry den,

Mam doma magio internet a dnes nefunguje. 

Priatelka ma aj firemny telefon telekom.

Je dnes nejaky vypadok internetu?

Som z Banoviec nad Bebravou 

Predom dakujem za odpoved

bohuzial Telekom neuvadza ani planovane vypadky na ich stranke...treba volat na technicku podporu, ak je v danej lokalite vypadok, automat to oznami..ak nie informativne sa spoj s operatorom 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od rikam2
      Tato spolocnost si robi co chce a ako chce. 4 dni vie o nefunkcnosti internetu z podnetu podaneho 11,7 do 14.7 nie je schopna poruchu odstranit. Aj napriek urgenciam, telefonatom vas maju za IDIOTA. Dovolia si arogantne a alibisticky poslat vam telefonny automat z oznamenim ze vasa porucha bola odstranena a ze pokial nie  aby ste zatlacili coslo 2. Aj ked to urobite a beriete ze ste teda oznamili ze sluzba je nadalej nefunkcna po naslednom volani na telekom sa dozviete ze ste vlastne nic nepotvrdili lebo sydtem to nezaznamenal. To uz si pripadam ako na psychiatrii  tak nech vazeny TELEKOM vypne vsetky tie ich jebnute automaty co nie su schopne nic vyriesit. A zacne konecne komunikovat zo zakaznikmi. A na dovazok maju este taku drzost ze vam poslu SMS z dotaznikom ze ako ste spokojny. Neviem ale asi v Telekome beru kokain ked si toto dovolia a akosi im nedochadza ze zakaznik je ich diletantizmom, aroganciou akurat znechuteny a nasrany. 

Tak otazka:  kedy konecne poslete technika z novym modemom, zapojim si ho aj sam staci ked mi ho dovezie k brane domu. Insk uz sa tu vasi technici motaju dva dni ale nie som na zozname . 
    • Od Kostino
      Dobry den, pocul som ze sa v najblizsej dobe planuje kopat optila z Telekomu na Javorovej ulici v Veľkom Biely. Viem mi niekto z kompetentnych verifikovat tuto informaciu? Dakujem
    • Od StanTheB
      Dobrý deň. Mam problem v hre Fortnite, konkrétnejšie s pingom v danej hre. Mam aktivovaný balík Magio XL, a stránka speedtest.net mi ukazuje, že môj ping je približne 16, ale vo Fortnite sa pohybuje od 30-60 PING. Používam Eithernet kábel a môj ping je stale rovnaký. Pokúšal som sa žiadať o pomoc u Epic Games, ale nedokázali mi pomôcť. Mam kontaktovať Telekom zákaznícku linku, alebo mám vyskúšať niečo iné?
    • Od spakino
      Dobrý  deň  prosím vás dá  sa prejsť  z  balíka XL na M počas viazanosti  Ďakujem 
    • Od LagoSk
      Dobrý deň mám problém na pc mi nejde internet iba wifi keď skúsim dať automatickú opravu wifi tak mi to vypíše že wifi nemá platnú konfifuráciu protokolu ip skúšal som rôzne veci aj preinštalovať windows ale nepomohlo. Skúšal som aj pozerať rôzne fóra a tam sa písalo niečo v tom zmysle že router nedodáva adaptéru ip alebo niečo také.
      Prosím o pomoc dopredu ďakujem
    • Od matusik484
      Dobrý deň
      Nechcel som na toto otvárať zbytočne novú tému, ale chcel by som sa poradiť či je momentálne lepšie podať žiadosť o pokrytie VDSL alebo Optiky FTTH ?
      Jeden pán mi písal že v aj v menšich obciach by sa mali budovať optické infraštruktúry.
      Ale pochybujem žeby kvôli niekoľkým podnetom začali to tu celé rozkopávať, takže myslím radšej na VDSL

Vopred Ďakujem !