Aktivacia VoLTE

Otázka

• 0

Kde sa teraz aktivuje VoLTE ? Cez SMS je to pozastavene.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 1

Opät sa mi zda ze pisem nezrozumitelne.

Vyssie som napisal ze som to aj vyskusal na cisle 0800 123 456 a bez problemov funguje.

Tu su obrazky. Na prvom som Volte vypol, na druhom zapol. Pekne vidno ze 4G datove spojenie nie je prerusene pocas hovoru pri aktivnom Volte a je tam znacka HD hovoru.

https://i.postimg.cc/Gmmst2D4/VOLTE.jpg

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ok nic, sam si aj odpoviem. Je to pozastavene uplne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zavolať na zákaznícku linku 0800123456,respektíve zájsť osobne do Telekomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neda sa ziadnym sposobom. Pytal som sa priamo Telekomu. Vsetky aktivacie su z technickych pricin uplne pozastavene. Prakticky je to v polozrusenom mode, neviem co sa deje ani kedy to obnovia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A ty nemáš VOLTE aktívne? Jedna sa o novú aktiváciu na  novom čísle?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aktivacia VOLTE cez SMS uz konecne po dlhych mesiacoch funguje.

Nie nemal som aktivne. Nemal som doteraz taky telefon, ktory by milostivy Telekom podporoval. Telefon samozrejme VoLTE podporoval, ale kedze LG ukoncilo u nas lokalnu distribuciu tak som mal Polsku distribuciu, ktoru Telekom samozrejme nepodporuje. Nikdy som to teda ani nemal aktivovane.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Žial to nie je možné cez SMS aktivovať  pre niečo "nevysvetliteľné" :-D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Žial to nie je možné cez SMS aktivovať  pre niečo "nevysvetliteľné" :-D

To je reakcia k comu teraz ? Vyssie pisem ze aktivacia cez SMS uz FUNGUJE. Pisem nezrozumitelne ?

Co som bol informovany tak robili nejake väcsie technologicke zmeny v sieti, alebo nieco take.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je reakcia k comu teraz ? Vyssie pisem ze aktivacia cez SMS uz FUNGUJE. Pisem nezrozumitelne ?

Co som bol informovany tak robili nejake väcsie technologicke zmeny v sieti, alebo nieco take.

práve naopak, nefunguje. Na základe tohto príspevku som to skúsil aj ja na viacerých číslach a stále prišla odpoveď o technickom probléme.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

práve naopak, nefunguje. Na základe tohto príspevku som to skúsil aj ja na viacerých číslach a stále prišla odpoveď o technickom probléme.

13.5. ked som posielal SMS prisla odpoved o technickom probleme. V pondelok 23:09 som skusil a uz islo. Prisla odpoved ze mam sluzbu aktivnu. Aj som vyskusal a funguje konecne. Screen SMSiek je nizsie.

https://i.postimg.cc/X7HqQBQ4/Screenshot-20200527-210218-Messages.jpg

Editoval/-a Edo
preklepy

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Edo oficiálne to cez SMS nejde, to, že ti to ide by som nepripísal SMS správe. Tieto hlásenia dostanem i ja, no napriek tomu VoLTE zostáva neaktívne. Ale vyskúšaj a podel sa s nami tu v diskusii. Budeme radi, keď nám napíšeš, či ti reálne VoLTE aj ide. Ďakujeme a želám príjemný deň

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od stevo.buhla
      pri paušali L nemam data navyše aj ked som v Magente
    • Od marfiboy
      Dobry den, chcel by som sa opytat na pausal Ideal 27, ak si miniem data, zastavi sa mi internet? Nie je tam ziadny dalsi poplatok za prenesene data, ci uz doma alebo v zahranici?
      (aby sa mi nestalo, ze si zabudnem vypnut data a pride mi velka faktura za prenesene data).
      Dakujem za odpoved. Marhofer
    • Od andelovadominika1
      Dobrý den, mala som omeškania s platbou faktúry, tak ma vypli, no po zaplatení mi to za pár dní štandardne sprístupnili, no internet v mobile mi nejde. Dokúpila som si aj balíček dát navyše, nakoľko som si myslela, že som ich prečerpala, no aj napriek tomu mi nejde internet. Viete mi poradiť či mám rovno volať zákaznickú linku? Ďakujem
    • Od tomasiko
      Ako to že mám aktivovanú službu streamon a ťahá mi YouTube moje data čo mám s tým robiť ???
    • Od silvo2577
      Zdravím. Veľmi pomalí mam internet či s balíkom ci bez balíku proste nula bodov. Prečo? 
    • Od lubo...1987
      Dobry den je tu niekto kto byva za presnejsie cast Zavodie, hajik a atd ze aku rychlost 4g internetu chytate. Zvazujem zmenu z vdsk na 4g len vsade mi povedia inu rychlost a na nete dokazuju cca 300mbps