platba na fa

Otázka

• 0

Dobrý den, chcela by som sa informovať, že mam kredit ale je to pre mna dosť obmedzujuce, paušal je mi nepotrebny a preto sa chcem spýtať či nemate platbu na fakturu, že kolko prevolam tolko zaplatím, dakujem pekne. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Juraj0506
      Dostal,už niekto zľavu -20 % na nejaký T-paušál? Myslím tým,že po skončení viazanosti na Áno L im bola poskytnutá zľava na nový paušál T-ideal 32.
    • Od starec_2377
      Dna 26.7.2020 mi konči viazanost na pausal Ano M a chcem sa spitat kedy možem paušal zrušit len v ten den alebo aj skôr ? 
    • Od Gabika29
      Dobrí deň chcem si zrušiť paušál. Môžem to spraviť aj cez internet? Ďakujem 

• Od filipzemiansky123
      Dobrý deň, chcel by som sa spýtať že čo vlastne znamenaju tie denne dáta neobmedzene co sa dajú aktivovat za 3€ v telekom aplikácii? 
      Že ako to vlastne funguje?
    • Od mizikova29
      Dobrý deň, 
      Na tel. Čísle 0918726713 10.04 mi skončila viazanosť, chcela by som to zmeniť na dobíjanie kreditu nakoľko to číslo využíva moja mama. 
      Je to možné 
      Mizikova 

• Od peto.
      Dobrý deň,

na základe telefonického rozhovoru sa na Vás obraciam s riešením problému s mojim telefónom. Nie je možné prijímať žiadne hovory ani mi neprichádzajú sms. Poprosím o spätnú väzbu.

Marko Peter