Zlava pri predlzeni pausalu

Otázka

• 0

Zdravim Vas, viete mi poradit?

O 2 dni mi konci viazanost programu Happy M. Rada by som ako 18 rocny staly zakaznik dostala od nich nejaku zlavu na dalsi pausal. Minule mi volali ohladne predlzenia pausalu, dozadovala som sa zlavy, no nevedeli mi ju poskytnut, vraj sa to neda, pricom pred 2 rokmi sa to dalo. Kazali mi este tyzden pockat, co sa s tym bude dat robit. Vazne rozmyslam, ze prejdem k inemu operatorovi, nakolko konkurencni si vedia zakaznikov aj ocenit.

Dakujem za postrehy a pomoc ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

Už sa to tu písalo viackrát. Zľavy 40% pre väčšinu zákazníkov skončili! Zľavu 40% dostane,len málokto. Robia tro tak,že zavolajú z CLIR-ka a ponúkajú  napríklad Áno L za 18€  s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov a bez telefónu. Túto zľavu dostane,len skutočne málokto.. Starý zákazník po doslovnom žobraní,respektíve prenose čísla ku konkurencii dostane mizernú zľavu 20 % na paušály Áno. Napríklad Áno L paušál štandardná cena je 30€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov a bez telefónu ( bavíme sa,len o paušále). Starý zákazník po zľavu 20% dostane Áno L za 24 € s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov. Pokiaľ zoberie dotovaný mobil,tak dá akontáciu za zariadenie a samozrejme mesačná splátka k paušálu navyše. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jedina dobra rada  uchodiť z telekomu kade ľahšie keďže si nevedia vážiť dlhoročného zákazníka. Sam  som preniesol uz dve čísla jedno tam bolo 10 druhe 14 rokov a a pojdem prenasat este aj posledne 18 ročné číslo.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ísť ku konkurencii,ale zobrať tú mizernú zľavu 20 %,ktorú vedia poskytnúť starým zákazníkom.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar