Zmena programovej štruktúry Magio Televízie od 13.3.2020

Otázka

• 0

Ahojte,

od 13. marca do 13. apríla 2020 sprístupňujeme všetkým zákazníkom množstvo detských, filmových či lifestylových TV kanálov.

Magio TV/SAT

Deti sa môžu tešiť na Ťuki TV, Duck TV či Nick Jr. Milovníci hudby si môžu skrátiť chvíle na MTV dance, MTV hits či MTV Rock. Fanúšikovia filmov môžu sledovať FilmBox Extra či FilmBox Premium. A do pozornosti dávame aj náš exkluzívny dokumentárny TV kanál BBC Earth s množstvom zaujímavých sérií.

Magio GO

V najbližších dňoch zároveň zákazníkom s aktívnou službou Magio GO sprístupníme vo videopožičovni bezplatne nasledujúce tituly:

Hovory s TGM,  Noc na Karlštejně,  Ťah pešiakom, Syn zmaru, Nálet na Čchung-čching, Krajčírka, E. A. Poe: Archa bláznov, Nesmrteľná teta, Posledný bozk, Rezistencia.

Pre zobrazenie TV kanálov odporúčame reštart Magio boxu.

@Terka@Miška@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobry den, ja sa chcem spytat, od 13.3. maju byt spristupnene dalsie programy, ale nam to nejde, ide mi hlavne o detsky Nick Jr., uz som aj restartovala set box, aj nanovo instalovala, ale vobec to nejde. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

rozšírenú ponuku televíznych kanálov predlžíme až do 30. apríla 2020 a zároveň pridávame kanál Spektrum HD.

Zákazníkom s aktívnou službou Magio GO, naďalej ponechávame sprístupnené tituly vo videopožičovni bezplatne.

Pre zákazníkov Magio TV (IPTV) pridávame do videopožičovne nasledujúce filmy bezplatne: Dartagnanova dcéra 1. a 2. diel, Neverníci, Nepohodlný Svedok, Posledný Výkrik, Únos AirForce One 1. a 2. diel, V oku Hurikánu, Doly Kráľa Šalamúna 1. a 2. diel .

@Terka@Miška@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A čo tak odkodovať HBO-čka,aby sme aj my s balikmi L a XL mali niečo z toho

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neplánujete preradiť program FOOD NETWORK do iného programového balíčka? 

Aké nové programy pripravujete zaradiť? 

Ďakujem za odpoveď 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Ricmondis
      Dobry den,
      Kde najdem prosim prihlasovacie meno a heslo do Magio Go? Dakujem vopred za info
    • Od Tpacko
      Dobrý deň

Používam Magio Go na LG smart TV a nemám možnosť zmeniť audio stopu. V nastaveniach mam nastavene preferovať slovensky jazyk ale audio mam aj tak c češtine. Na mobile viem zmeniť audio stopu
    • Od Lubomir_Bagacka.
      Dobrý deň,
      som zákazník Telekomu, využívam televíziu, internet, ako aj mobilný paušál. Avšak nedarí sa mi prihlásiť do Magio Go. Neustále mi zobrazuje hlášku "nesprávne meno alebo heslo". Aktualizoval som si heslo na Telekom.sk a úspešne sa ním prihlásil. Avšak Magio Go ho nechce akceptovať. Kde je problém? Ďakujem.
    • Od rjezovic
      Ako si mam aktivovat magio go v mobile. Pri kupe noveho pausalu mi dali len nejaky 10 miestny kod. Neviem ako sa s nim mam prihlasit do aplikacie Magio go
    • Od peto15
      Zdravím , chcem nahlásiť nefunkčnú online televíziu cez službu Magio GO ..... Nefunguje na apple macbook s procesorom M1 ani cez safari ani cez chrome odskúšané na viacerých modeloch aj pro aj air ..... Poprosím o opravu tejto chyby ,  po spustení online prenosu po chvíli napíše neznáma chyba a obraz sa zasekne ..... 

• Od mudroncik
      Technik mi po poslednom zásahu u mňa doma vymenil box Arris za Motorolu vip2262. Arris keď som vypol, tak napr. na druhý deň som na jeden šťuk ho zapol a hneď išiel obraz zvuk. Táto Motorola vip2262 keď ju zapnem, tak sa desiatky sekúnd spúšťa modrá obrazovka, blikanie diódy, logo Telekomu a potom sa vypne do červenej LEDky. Musím box zapnúť ešte raz a zas dlhé sekundy nabieha s logom telekomu a pripája sa na sieť a potom až normálne nabehne obraz zvuk. Akoby sa vždy vypol do hlbokého spánku, ale prestavenie tejto funkcie v Menu box neponúka. Viete niekto čo s tým?