Zmena programovej štruktúry Magio Televízie od 13.3.2020

Otázka

• 0

Ahojte,

od 13. marca do 13. apríla 2020 sprístupňujeme všetkým zákazníkom množstvo detských, filmových či lifestylových TV kanálov.

Magio TV/SAT

Deti sa môžu tešiť na Ťuki TV, Duck TV či Nick Jr. Milovníci hudby si môžu skrátiť chvíle na MTV dance, MTV hits či MTV Rock. Fanúšikovia filmov môžu sledovať FilmBox Extra či FilmBox Premium. A do pozornosti dávame aj náš exkluzívny dokumentárny TV kanál BBC Earth s množstvom zaujímavých sérií.

Magio GO

V najbližších dňoch zároveň zákazníkom s aktívnou službou Magio GO sprístupníme vo videopožičovni bezplatne nasledujúce tituly:

Hovory s TGM,  Noc na Karlštejně,  Ťah pešiakom, Syn zmaru, Nálet na Čchung-čching, Krajčírka, E. A. Poe: Archa bláznov, Nesmrteľná teta, Posledný bozk, Rezistencia.

Pre zobrazenie TV kanálov odporúčame reštart Magio boxu.

@Terka@Miška@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Dobry den, ja sa chcem spytat, od 13.3. maju byt spristupnene dalsie programy, ale nam to nejde, ide mi hlavne o detsky Nick Jr., uz som aj restartovala set box, aj nanovo instalovala, ale vobec to nejde. Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

rozšírenú ponuku televíznych kanálov predlžíme až do 30. apríla 2020 a zároveň pridávame kanál Spektrum HD.

Zákazníkom s aktívnou službou Magio GO, naďalej ponechávame sprístupnené tituly vo videopožičovni bezplatne.

Pre zákazníkov Magio TV (IPTV) pridávame do videopožičovne nasledujúce filmy bezplatne: Dartagnanova dcéra 1. a 2. diel, Neverníci, Nepohodlný Svedok, Posledný Výkrik, Únos AirForce One 1. a 2. diel, V oku Hurikánu, Doly Kráľa Šalamúna 1. a 2. diel .

@Terka@Miška@Ľuboš

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A čo tak odkodovať HBO-čka,aby sme aj my s balikmi L a XL mali niečo z toho

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neplánujete preradiť program FOOD NETWORK do iného programového balíčka? 

Aké nové programy pripravujete zaradiť? 

Ďakujem za odpoveď 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar
  • Podobný obsah

• Od homeuser
      Mám doma vlastný router (mikrotik) pripojený za ONT v bridge mode. Nakonfiguroval som na WAN interface PPPoE , NAT a FW. Internet mi funguje. Je možne na môj router pripojiť aj Magio set topbox?
    • Od sisa2610
      Cca od 14.6.2021 vobec nefunguje teletext na ziadnom kanali. Tlacitko TXT predtym fungovalo na vsetkych kanaloch, ktore maju teletext, ale teraz nereaguje vobec nikde. Je chyba v set top boxe alebo v prenose signalu?
    • Od Mino9233
      Dobrý deň mám v televízore Samsung Magio Go a nejaká rada alebo pomoc kde viem prepnúť jazyk audia lebo napríklad keď pozerám formulu chcem slovenský dabing alebo audio a stále mi to dáva po česky a na mobile sa mi to ľahko dá prepnúť len na televízori to nevidím nikde nejaké riešenie alebo návod kde by som to mohol vedieť prepnúť??? 
    • Od suxar76
      Dobry den, chcem sa opytat, preco je vysielanie cez Magio go oneskorene oproti realnemu casu o cca 2-3 minuty?
      Da sa to nejako zosynchronizovat?
      Pozereram to na Android TV.
    • Od alenaG3
      Dobry den, chcem sa opytat ci sa da aktivovat magio GO aj online.. dnes, ..hned teraz. mam magio televiziu , takz to mam zadarmo k tomu, ale je potrebne to aktivovat a vraj len na pobocke, alebo s operatorom, ktory je len cez pracovne dni.a manzel v nemecku chce pozerat hokej :-)
    • Od Galaxymanko
      Zdravím, 
      takže v poslednej dobe mi krásne išlo Magio GO stiahnuté z Google Play Store rovno v Smart TV a zrazu mi tam dnes vyhodilo hlášku: 
      Použité prihlasovacie údaje sú správne, ale služba Magio GO TV je dostupná len pre Magio GO TV (set-top box) a pre mobilné zariadenia (mobil alebo tablet).

Zmenilo sa niečo, pôjde to ešte alebo takto idete nútiť ľudí do Magio boxov?