Vysvetlivky

Otázka

• 0

Dobrý večer. Prosím Vás vie mi niekto poradiť čo znamená vo faktúre na zadnej strane :

Ostatné

Splátka..???O.o

Ďakujem  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od merreiderovaolga
      Dobrý deň,chcem sa opýtať a reklamovať cenu za hovory z čísla 0904***169, adresát Alexander Merreider  za obdobie  08.02.2020 - 07.03.2020 .Na faktúre za dané obdobie  bola fakturovaná  suma 23,35 eur a kedže bola nezvyčajne veľká  tak sme požiadali o detailný výpis -služby mobilných sietí. Z výpisu je vidno že bolo telefonované  dňa 25.02.2020  na číslo 0902***625  v trvaní 02:34:07. Je to moje číslo a  ja nemám v uvedený deň žiadny prijatý ani odmietnutý hovor. Chcem sa opýtať ako k tomu mohlo dôjsť a či sa to dá reklamovať aby nám bola tá čiastka odpustená.
      Pre bližšie vysvetlenie  volal mi manžel z čísla 0904***169 na moje číslo 0902***625.  
      Oľga Merreiderová.
      Dakujem.
    • Od Supremebeng
      Zdravím...neviem kde sa stala chyba mam novy telefón od Vás aj s paušalom,ešte v stredu zhruba do 17:00 mi dáta normálne fungovali,odvtedy mi nefunguju faktúru som uhradil na nasledujúci deň,včera som vo Vašej aplikácií aktivoval balíček dát zadarmo,skúšal všetko v nastaveni dát,limity dát atď... reštartovať telefón no stále mi nefungujú pozeral som už všelikde ale nič...skúšam to takouto formou pretože pred pobočkami sú strašne rady...
    • Od Patrikpeklansky
      Dobry den chcem sa opytat nechtiac som poslal sms a prisla mi 50€ faktura da sa to nejako zrusit ra platba? Ak ano dakujem za porademiea
    • Od janaambrozyova
      Dobrý deň, vo faktúre  8255963622  mám vyfakturovanú položku (Náklady vymáhania - upomienka * 4,99 † 1 4,99 †). 
      16.3. mi bola zaslaná informačná SMS-ka, že som zabudla uhradiť a úhradou sa vyvarujem upomienke 4,99. Pokiaľ Viem, vždy bol na to termín do 4dní a výraz "včasná úhrada" nedefinuje, žiadny časový údaj, do kedy je ešte možné faktúru uhradiť, aby sa upomienka neplatila. Faktútu som uhradila 19.3., doklad prikladám v prílohe.
      Žiadam touto cestou o reklamáciu faktúry z dôvodu nedodržania a nedefinovania platobného termínu, do kedy je možná úhrada faktúry bez sankcie platby upomienky.
      Kontaktovať ma na: janaam*****ova@gmail.com

• Od Maro88
      Dobrý deň. Vzhľadom na moju zlu finančnú situáciu, nemám uhradené 3 faktúry. Chcem sa spýtať v akom štádiu sa nachádza pohľadávka, vedel by som uhradiť aspoň najstaršiu faktúru do konca týždňa. Dalo by sa tak? Chcem predísť odpojeniu. 
      PS: neviem sa spojiť vôbec s operátorom. 

s pozdravom