Easy pecka

Otázka

• 0

Dobrý , objednal som novy telefon , s pausalu ANO L , mal som tam zadarmo internet ,, plus zadarmo EASY pecka sim kartu,,ked ja ne potrebujem easy kartu ,,mozem este zmenit niekde objednavku ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2 odpovede na túto otázku

• 0

počkaj počkaj .... 

spomínaš tu paušál áno L ktorý si si objednal.

a zrazu sa z čista jasna objavila karta na kredit. nerozumiem.

budeš to musieť asi lepšie popísať. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

asi mysli EASY kartu ktoru teraz davaju ku kazdej objednavku, samozrejme ze ju mozes odmietnut ked ti zavolaju, na druhu stranu je bezplatne a ak ju neaktivujes tak sa sama deaktivuje

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od MiskaJarko
      Ako si tu pozriem podrobný výpis 
    • Od chumak.anton
      Dobrý deň prajem. Volám sa Anton Čumak, využívam Vaše služby pod tel.číslom 0911 *** 094 a som členom v skupine Magenta s nazvom "Skupina-910***141”.
      Vo februári mi vypršala 2 ročná viazanosť. Vedeli by ste mi poskytnúť kontakt na osobu, ktorá spravuje našu skupinu a s ktorou by som mohol prejednať podmienky spolupráce na ďalšie obdobie?   Ďakujem
    • Od Mattoo126
      Dobrý deň chcem sa spýtať vybavoval som babke prechod z easy na pausal áno s . Prišiel mi aj potvrdzovaci email ale ďalej nič a us je to viac ako týždeň ....čo mám ďalej  robiť  ..čakať či niekam volať? Za odpoveď ďakujem
    • Od martin.svoren133
      Zdravím, chcel by som sa opýtať či si viem aktivovať balík nekonečných dát. Mám easy kartu, avšak som členom MAGENTA 1 skupiny. Uplatňuje sa teda této akcia aj pre mňa? Ak áno, ako na to?
      Ďakujem za odpoveď.
    • Od lesyk1964
      ako zistím, kedy mi končí paušál, ak nemôžem navštíviť pobočku??????