Zľava pri predlženi

Otázka

• 0

Dobrý deň, aktuálne mam ešte starý paušál Happy L, kde mi v decembri skončila viazanosť a bola mi telefonicky ponuknuta zľava 20% na ANO L ale ja by som už chcel paušál ANO M data ale na M data mi nevedela dať zľavu, iba na L, viem sa dostať nejak k zľave aj k tomuto paušálu ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Keď budeš žobrať ,tak Ti dajú tú mizernú zľavu 20%( Túto dávajú,len starím zákazníkom) ľubovoľný paušál Áno. Napríklad,aj Áno Dáta. Štandardná cenu je 20€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov.Po tej  " úžasnej zľave 20%". Zaplatíš sa Áno Dáta M  16€ s DPH samozrejme s viazanosťou 24 mesiacov a bez telefónu,ak chceš nový mobil,tak  dáš akontáciu  a samozrejme splátka k paušálu za smartfón.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ja som zákazníkom viac ako 20 rokov a povedali mi že žiadnu zlavu nedávajú špiny. Dnes mi skončil paušál hapy xl a chcel som predĺžiť viazanosť a vraj sa zľavy už nedávajú mi povedali na zákazníckej linke. 😡

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Urob prenos čísla ku konkurencii.Oni potom zareagujú.👍.Dajú Ti mizernú zľavu 20 % na Áno  paušál. Zabudni na zlavu 40%. No zľavu Ti vedia dať 20%.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pokiaľ riešiš samotný paušál, bez ďalších služieb ako televízia, či internet, tak od telekomu sa to neoplatí. 

v telekome sa oplatí mať jedine balíček služieb.  samostatne častokrát tie služby sú lepšie u konkurencie. telekom má prevažne silu balíka. čím zároveň aj núti svojich zákazníkov brať si viac služieb od nich. inak povedané je to naschvál. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zľava 20% na paušál Áno L ( napríklad) sa dá vybaviť pre starého zákazníka.👍 Je síce mizerná,ale je to zľava,aka-taká.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne by stačila aj ta zľava 20%, lepšie ako nič ale neviem ako sa k nej dostať

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zavolaj na zákaznícku linku 0800123456,alebo respektíve napíš na Telekom chat na Facebooku a opýtaj sa,že  chceš Áno M dáta so zľavou 20%. Mali by Ti ju ponúknuť. Ako starý zákazník získaš Áno M dáta za 16€ s DPH  ( zľava 20 %) samozrejme,že s viazanosťou 24 mesiacov. Bavíme sa čisto,len o paušále. Pokiaľ Ti nedajú tú mizernú zľavu 20%,tak urob prenos čísla ku konkurencii na nejakú predplatenú kartu konkurencie. Oni zvyčajne zareagujú.👍 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Happy - L aj z 20% zlavou je 24€ a viazanosť. U konkurencie to isté bez 2 ročnej viazanosti a aj služba v cene- HBO GO alebo Tidal (obdoba deezru).  Ešte k tomu, keď si musíte hneď strážiť faktúry. Ja som za 24 mesiacov  musel min. 3-4 reklamovať. Teraz som na Happy  XS mini pokiaľ sú bonusové dáta - telefonujem cez ne na SK tel čísla (viber) a potom sa uvidí.  Cez e-shop Vám ani zľavu v profile nedajú. V dohľadnej dobe prenos čísla k inému operátorovi..

Cena za Happy L - 35€ bez viazanosti  platiť viac je neprípustné.. Telekom buď  si viazaný alebo choď preč. Nefunkčný e-shop.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar