galaxy s10+

Otázka

• 0

zdravim.chcem sa spytat preco telekom predava galaxy s10+ za 850e,ked v klasickej predajni sa da kupit za 600e?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

Lebo tolko stoji.

https://www.samsung.com/sk/smartphones/galaxy-s10plus-g975/SM-G975FZWDORX/buy/

Ked niekde stoji menej tak je to sedy dovoz zo zahranicia, urcite nie oficialna slovenska distribucia. Nemas tam zarucenu funkcionalitu napriklad VoLTE a dalsie veci, ktore operator povoluje na telefonoch pre slovensky trh. Pripadne je to podvodny obchod, kde sa obchadza DPH. Vela stastia s pripadnou reklamaciou v takych obchodoch.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar
  • Podobný obsah

• Od Mirec4167
      Dobry den, budete mat v ponuke Samsung Galaxy A21 a A41? Ak ano, mozete uviest od kedy? Dakujem
    • Od DominikGalovic
      Dobrý deň,Samsung už pred týždňom vydal aktualizáciu na android 10 pre a50ku,kedy sa dočkáme aj my čo máme telefón od vás?! 
    • Od maria.medlova
      Dobrý deň, máme problém so silou mobilných dát, teda s pripojením na mobilnu sieť. Je to na chate v lokalite Látky-Prašivá .
      Vedeli by ste poradiť čo s tým.?
    • Od yanko45
      Ahoj chcem sa spytat mam paušál ano m dáta mam narok na telefón ale ked dam ze chcem kupit samsung galaxy a20e tak mi vypíše ze nemám nárok na predĺženie zmluvy ako to je? Pisal som do telekomu email a povedali že mam narok na telefón ale neviem ako ho objednať cez web mam zaujem o samsung galaxy a20e.
    • Od domino1457
      Dobrý deň.  Asi 3 týždne dozadu sa mi vrátil samsung A50 z opravi koli pokazenemu slúchadlu. No ta istá chyba je tu znova. Nieje možné výmena kompletne celého telefónu alebo niečo na ten sposob ? Tiež ma už nebaví mať svoj telefón len nejaký ten čas a znova ho vrátiť. Ďakujem.. 
    • Od Miška
      Ahojte, 
      od 11.02.2020 si môžete na našich stránkach predobjednať nový Samsung Galaxy S20, S20+ alebo S20 Ultra 5G. A pokiaľ stihnete predobjednávku do 08.03.2020, môžete mať nový Samsug aj s bonusom, slúchadlami Samsung Galaxy Buds+. 
      Ako to funguje? Každý zákazník, ktorý si v období od 11.02. do 08.03.2020 predobjedná zariadenia Galaxy S20+ alebo Galaxy S20 Ultra 5G na našich stránkach a v tom istom období sa predregistruje na stránke www.samsung-bonus.eu, získa ako bonus slúchadlá Galaxy Buds+. Viac o uplatnení bonusu nájdete tu.

Pozor! Bonus k predobjednávke sa vzťahuje len na predobjednané zariadenia Galaxy S20+ a Galaxy S20 Ultra 5G. Bonus sa nevzťahuje na model Galaxy S20.